×

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Eğitim)

Semai Bilişim Teknoloji Güv.sis.ith.ihr.San.Tic.ltd.Şti.

Bilgisayar - BT - Internet / Çağrı Merkezi / Çağrı Merkezi Elemanı
İlan Tarihi :
08-11-2022 12:41:08
Şehir / İlçe :
Sektör :
Bilgisayar - BT - Internet
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 20 - 40

İş İlanı Detayı


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Şirketimizin Çağrı Merkezi süreçlerinde yer almak üzere, Tercihen çağrı merkezinde satış deneyimi olan Çok iyi sözel ifade becerisi ve ikna yeteneğine sahip, İletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek, , Sosyal yönü kuvvetli ve takım çalışmasına uyumlu, MS Office ve genel bilgisayar kullanımına hakim ?Satış ve Eğitim Danışmanı? takım arkadaşları arıyoruz. İŞ TANIMI Online Eğitim , Eğitim ve Bilişim Teknolojileri alanında hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturmak. Eğitim ürünlerimize ilgi gösterip kurumumuza müracaat etmiş olan müşterilerimize telefon üzerinden eğitim ihtiyaçları ve beklentileri konusunda danışmanlık yapmak, iyi müşteri ilişkileri oluşturmak ve eğitimlerimizin satışını gerçekleştirmekten sorumlu olacaksınız.ikon Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Eğitim) iş ilanına başvurmak ve Semai Bilişim Teknoloji Güv.sis.ith.ihr.San.Tic.ltd.Şti. firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Öz Geçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


Üye ve Başvur Formu

Yaşadığınız Şehirin Bilgilerini GirinizYaşadığınız Şehir/ilçe/Ülke

Cep Telefonunuzu Giriniz Cep Telefonu
Cep Telefonunuzu Giriniz Kod ve Numara
 

Cep telefonunuza üyelik onay kodu gönderilecektir. Üyeliğinizin onaylanması için kullandığınız bir cep telefonu numarası giriniz.

Adınızı Girmeyi Unuttunuz Adınız

Soyadınızı Girmeyi UnuttunuzSoyadınız

Doğum Tarihiniz Zorunlu AlandırDoğum Tarihi

Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adı

Şifreniz

Şifrenizi GirinizŞifreniz(Tekrar)
İptal
İŞKUR Logo
HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu’nun 01/08/2022 tarih ve 1390 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.