×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

ÇİFTLİKTE ÇALIŞACAK AİLE

ATS DANIŞMANLIK

Hayvancılık / Saha / Çiftlik Elemanı
İlan Tarihi :
07-08-2022 16:55:30
Şehir / İlçe :
Sektör :
Hayvancılık
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 25 - 50

ÇİFTLİKTE ÇALIŞACAK AİLE iş ilanı - ATS DANIŞMANLIK

İş İlanı Detayı


Kızılcahamam Kuşcuören köyünde bulunan çiftliğimizde çalışacak aile arıyoruz. Büyükbaş hayvan bakım tecrübesi olması en önemli kriterimiz. Yeni yaptığımız evde kalacak barınma ihtiyaçları taramızdan karşılanacaktır. Maaş + sgk + prim verilecektir.İş İlanına Başvur

ikon ÇİFTLİKTE ÇALIŞACAK AİLE iş ilanına başvurmak ve ATS DANIŞMANLIK firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

ATS DANIŞMANLIK logosu yok

Twitter

Google

Son Gelen Benzer Saha İş İlanları

Bulunamadı !

Benzer iş ilanı bulunamadı.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.