×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

YÖNETİCİ ASİSTANI / SEKRETER

KADOOĞLU PETROL

Petrol ve Petrol ürünleri / Sekreterlik / Asistan
İlan Tarihi :
23-12-2019 09:11:56
Şehir / İlçe :
Sektör :
Petrol ve Petrol ürünleri
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Kadın / 23 - 40

YÖNETİCİ ASİSTANI / SEKRETER iş ilanı - KADOOĞLU PETROL

İş İlanı Detayı


YENİMAHALLEDE BULUNAN AKARYAKIT İSTASYONUMUZA SEKRETER ALINACAKTIR.YAPILACAK İŞİN NİTELİĞİ ŞİRKETE GELEN TELEFONLARA CEVAP VERMEK.YÖNETİCİNİN PROGRAMINI AYARLAMAK,GELEN MİSAFİRLERİ AĞIRLAMAK VE ODASININ TEMİZLİĞİNİ YAPMAK.OFİS MALZEMELERİNİ KULLANABİLMEK BİLGİSAYAR FAKS YAZICI VB.İş İlanına Başvur

ikon YÖNETİCİ ASİSTANI / SEKRETER iş ilanına başvurmak ve KADOOĞLU PETROL firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

KADOOĞLU PETROL logosu yok

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.