×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Sedes Estetik Ve Sağlık Turizmi Ltd.şti

Sedes Estetik ve Sağlık Turizmi Ltd.Şti

Diğer / Müşteri Hiz / Çağrı Merkezi Elemanı
İlan Tarihi :
31-08-2022 20:29:04
Şehir / İlçe :
Sektör :
Diğer
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Kadın / 20 - 40

Sedes Estetik Ve Sağlık Turizmi Ltd.şti iş ilanı - Sedes Estetik ve Sağlık Turizmi Ltd.Şti

İş İlanı Detayı


Sedes/sağlık hizmetleri olarak 2014 den beri bir çok özel hastaneleri bünyemizde barındırarak danışmanlık ve pazarlama hizmetlerini yapmaktayız. Bu süreçte kendi evinden Home Office şeklinde çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. -Türkiye?nin her yerinden evinden home office çalışabilecek bayanlar ve erkekler başvuruda bulunabilir. -Bilgisayarı kulaklık ve İnterneti olan başvuruda bulunsun lütfen -Prim bazlıdır. Haftaiçi 10.00/18.00 Cumartesi 11.00/17.00İş İlanına Başvur

ikon Sedes Estetik Ve Sağlık Turizmi Ltd.şti iş ilanına başvurmak ve Sedes Estetik ve Sağlık Turizmi Ltd.Şti firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Sedes Estetik ve Sağlık Turizmi Ltd.Şti logosu yok

Twitter

Google

Son Gelen Benzer Müşteri Hiz İş İlanları

Bulunamadı !

Benzer iş ilanı bulunamadı.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.