×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

GÖKKUŞAĞI EVLERİ

Gayrimenkul / Emlak / Danışman
İlan Tarihi :
14-08-2022 01:28:31
Şehir / İlçe :
Sektör :
Gayrimenkul
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 18 - 70

GAYRİMENKUL DANIŞMANI iş ilanı - GÖKKUŞAĞI EVLERİ

İş İlanı Detayı


150 adet hazır konut alıcımız vardır.Gayrimenkul satış deneyimi olan bay bayan çalışma ortakları arıyoruz.Kendisine güvenen hazır müşteriye ben daire bulur satarım diyen gayrimenkul danışmanı arkadaşlar arıyoruz.Sistem tamamen sizin insiyatifinizde komisyonu bölüşme adınadır.24 adet web sitesi ulusal ve yerel sitelerin tamamı şirketimizde mevcuttur.bedelleri tarafımızdan ödenmektedir.Ofis içi ikramlar agırlamalar şirketimize aittir.Her dijital ortam web internet sunum odası tarafımızdan karşılanmaktadır.Masa parası adı altında sizden bir talepte bulunulmamaktadır.İş İlanına Başvur

ikon GAYRİMENKUL DANIŞMANI iş ilanına başvurmak ve GÖKKUŞAĞI EVLERİ firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

GÖKKUŞAĞI EVLERİ logosu yok

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.