×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

CNC TORNA VE OTOMAT OPERATÖRLERİ

MODE MEDİKAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Tıbbi Malzeme / CNC / CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü
İlan Tarihi :
07-08-2022 13:32:09
Şehir / İlçe :
Sektör :
Tıbbi Malzeme
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 20 - 35

CNC TORNA VE OTOMAT OPERATÖRLERİ iş ilanı - MODE MEDİKAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

İş İlanı Detayı


CNC TORNA VE OTOMAT OPERATÖRLERİ Dental ve Medikal ürünler üreten şirketimize en az 2 yıl deneyimli, Torna veya Otomat takımlandırma ve takım ofset girişi yapabilen, vardiyalı çalışmaya müsait, teknik resim okuyabilen, teknik meslek liseleri mezunu, 35 yaşını aşmamış personel aranmaktadır. Tercihen; Teknik Resim Bilgisi, Teknik Resimdeki tolerans Bilgisi, Kumpas Kullanabilme, Mikrometre Kullanabilme, Takım Bilgisi(torna kalem, frezler, Vs), Ofset Bilgisi, Ondalıklı Sayı Bilgisi, Takım Sökme Ve takma Bilgisiİş İlanına Başvur

ikon CNC TORNA VE OTOMAT OPERATÖRLERİ iş ilanına başvurmak ve MODE MEDİKAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

MODE MEDİKAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ logosu yok

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.