×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Export Marketing & Sales

TDT Ltd. Sti

İthalat - İhracat / Dış Ticaret - İhracat / Mühendis
İlan Tarihi :
30-08-2023 11:16:40
Şehir / İlçe :
Sektör :
İthalat - İhracat
Çalışma Şekli :
Freelance(Serbest Çalışma)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 27 - 40

Export Marketing & Sales iş ilanı - TDT Ltd. Sti

İş İlanı Detayı


- Overseas market research to find a new importer - Procurement from local manufacturers - Establishing pricing for products based on market conditions and competitor pricing - Creating and managing media brochures, flyers, or other printed materials used in promotions. - Providing information about products and services to customers, - Building relationships with clients Job Qualification: - BSc of Engineering or relevant. - Experience in auto spare parts exporting at least 3 years. - Turkish as mother tongue with English or Arabic is essential.İş İlanına Başvur

ikon Export Marketing & Sales iş ilanına başvurmak ve TDT Ltd. Sti firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
El Torky
Telefon :
Girilmemiş
Faks :
**********
Cep :
5443709604

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

TDT Ltd. Sti logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×