×

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
İlan Tarihi :
05-08-2022 12:48:20
Şehir / İlçe :
Sektör :
Diğer
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 30 - 40

İş İlanı Detayı


İş Tanımı Bölge dahilindeki yerlere müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve yeni müşteri kazanma çalışmalarından bulunmak,Fırsat teklif ve aktivite kayıtlarının TEAMGRAM üzerinde güncel bir şekilde tutmak ve takip etmek, Mevcut ürün satışları ile ilgili satış, tahsilat ve kar hedeflerini gerçekleştirmek,Müşteri talepleri doğrultusunda grup şirketleri için de oluşabilecek potansiyel satışlar için aksiyon almak,Müşteriden gelen talepler ve Pazar eğilimleri doğrultusunda ürün portföyünü genişletmek adına çalışmalar yapmak gibi görevleri üstlenecek Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler Liderliğin, yöneticilikten farklı olduğuna inanıyoruz, hatta biliyoruz.İşte bu sebepten, sadece proje süreçlerini yönetecek bir profesyonele değil, proje dahilindeki tüm paydaşlara uyum içinde çalışabilecek bilgiye, tecrübeye ve işbirliğine dayanarak inisiyatif alabilecek ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var.İyi derecede İngilizce bilen,Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen, planlı ve dinamik,Güçlü iletişim becerilerine sahip,Müşteri ve sonuç odaklı çalışan,Raporlama yeteneği gelişmiş,Seyahat engeli bulunmayan,B sınıfı Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Lisans mezunu yada Ön lisans mezunu,Satış kanalında en az 5 yıl deneyimi olan,Hedef odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren,Takım çalışmasına yatkınEtkin iletişim becerilerine sahip,Sonuç odaklı ve analitik,Ms Office uygulamalarına hakim,Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek,Öğrenme ve gelişme tutkusuna sahip,Araştırma, bilgiye ve işbirliğine dayalı insiyatif kullanabilecek,Yoğun rekabet koşullarına pozitif yaklaşma, uyum sağlayabilecek,İşbirliği ve açık iletişim kültürüne yatkın,Çevre Mühendisi veya kimya Mühendisi Satış sorumlusu arıyoruz Ek Bilgilerikon Satış Temsilcisi iş ilanına başvurmak ve THERMOMED MEDİKAL VE ANL. CİH. TİC. LTD. firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Öz Geçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


Üye ve Başvur Formu

Yaşadığınız Şehirin Bilgilerini GirinizYaşadığınız Şehir/ilçe/Ülke

Cep Telefonunuzu Giriniz Cep Telefonu
Cep Telefonunuzu Giriniz Kod ve Numara
 

Cep telefonunuza üyelik onay kodu gönderilecektir. Üyeliğinizin onaylanması için kullandığınız bir cep telefonu numarası giriniz.

Adınızı Girmeyi Unuttunuz Adınız

Soyadınızı Girmeyi UnuttunuzSoyadınız

Doğum Tarihiniz Zorunlu AlandırDoğum Tarihi

Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adı

Şifreniz

Şifrenizi GirinizŞifreniz(Tekrar)
İptal
İŞKUR Logo
HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu’nun 01/08/2022 tarih ve 1390 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.