×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
JESTTUR

TURİZM SATIŞ TEMSİLCİSİ

JESTTUR

Turizm / Satış / Danışman
İlan Tarihi :
15-08-2022 00:00:00
Şehir / İlçe :
Sektör :
Turizm
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 22 - 33

TURİZM SATIŞ TEMSİLCİSİ iş ilanı - JESTTUR

İş İlanı DetayıTurizm sektöründe hizmet veren firmamızda tur, tatil ve bilet satış işlemlerini gerçekleştirmek üzere Bay Satış Temsilcisi arıyoruz. Microsoft Office programlarını kullanabilen, öğrenmeye açık, insani ilişkilerde başarılı, güleryüzlü, dürüst, çalışma isteği olan en az 2 yıllık Üniversite mezunu sigara kullanmayan bay adayların başvurularını bekliyoruz. Asgari ücret + sigorta + yemek giderleri karşılanacaktır.
Ofisimize yakın ikamet eden ve kolaylıkla ulaşabilecek konumda olan adaylar tercih sebebidir.İş İlanına Başvur

ikon TURİZM SATIŞ TEMSİLCİSİ iş ilanına başvurmak ve JESTTUR firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

JESTTUR

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.