×

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ.

BETON SANTRAL ŞEFİ

R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ.

İnşaat / İmalat / Şef - Amir
İlan Tarihi :
04-01-2020 15:26:26
Şehir / İlçe :
Sektör :
İnşaat
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 35 - 45

İş İlanı Detayı


Hali hazırda faaliyetine devam etmekte olan beton santralimize, beton sınıflandırma bilgisi olan, personel idaresinde becerikli, müşteri siparşilerini sağlıklı yönlendirebilecek, müşteri siparişlerinin zamanında ulaştırılmasını sağlayabilecek, beton kalitesini düzenli kontrol edebilecek gerektiğinde fikir verebilecek,araç takip, yakıt takip kontrollerini, malzeme alım döngüsünü tutarlı şekilde takibini yapabilecek, analitik düşünebilen, çözüm odaklı, yaptığı işin arkasında durarak firmamız adına güzel işler çıkarabilecek takım lideri ve firmamız adına kar oranına olumlu yönde etki edebilecek çalışmalar -projeler sunabilecek yetkin bir yönetici-lider -şantiye şefi aramaktayız.
maaş yüz yüze görüşmede karşılıklı belirlenecektir.ikon BETON SANTRAL ŞEFİ iş ilanına başvurmak ve R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ. firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Öz Geçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


Üye ve Başvur Formu

Yaşadığınız Şehirin Bilgilerini GirinizYaşadığınız Şehir/ilçe/Ülke

Cep Telefonunuzu Giriniz Cep Telefonu
Cep Telefonunuzu Giriniz Kod ve Numara
 

Cep telefonunuza üyelik onay kodu gönderilecektir. Üyeliğinizin onaylanması için kullandığınız bir cep telefonu numarası giriniz.

Adınızı Girmeyi Unuttunuz Adınız

Soyadınızı Girmeyi UnuttunuzSoyadınız

Doğum Tarihiniz Zorunlu AlandırDoğum Tarihi

Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adı

Şifreniz

Şifrenizi GirinizŞifreniz(Tekrar)
İptal
İŞKUR Logo
HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu’nun 01/08/2022 tarih ve 1390 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.