×

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

Call For Professional Of Communications And Marketing

BıoCarbon egistry

Reklamcılık / Reklam / Reklam Metin Yazarı
İlan Tarihi :
01-09-2022 12:01:11
Şehir / İlçe :
Sektör :
Reklamcılık
Çalışma Şekli :
Freelance(Serbest Çalışma)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 25 - 30

İş İlanı Detayı


The main objective is to support the design and implementation of BCR communication strategy. Preferable 1 year of experience on Climate Change, Voluntary Carbon Market. The person is expected to perform the following tasks: Lead the process of editing, designing, and dissemination of knowledge products Design of messages, images, data, and other necessary (audio/visual) elements and share via Social Media platforms like Facebook, Twitter, etc. Posting and monitoring social media platforms manage the day-to-day handling of all social media channels such as LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram and YouTube, adapting content to suit different channels. Support inception tasks for project registration in Turkey Job offer: based in Turkey Izmir /remotely Languages: English, and Turkish required. (Spanish is an advantage) Please send your CV: sdiaz@biocarbonregistry.comikon Call For Professional Of Communications And Marketing iş ilanına başvurmak ve BıoCarbon egistry firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

BıoCarbon egistry logosu yok

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Öz Geçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


Üye ve Başvur Formu

Yaşadığınız Şehirin Bilgilerini GirinizYaşadığınız Şehir/ilçe/Ülke

Cep Telefonunuzu Giriniz Cep Telefonu
Cep Telefonunuzu Giriniz Kod ve Numara
 

Cep telefonunuza üyelik onay kodu gönderilecektir. Üyeliğinizin onaylanması için kullandığınız bir cep telefonu numarası giriniz.

Adınızı Girmeyi Unuttunuz Adınız

Soyadınızı Girmeyi UnuttunuzSoyadınız

Doğum Tarihiniz Zorunlu AlandırDoğum Tarihi

Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adı

Şifreniz

Şifrenizi GirinizŞifreniz(Tekrar)
İptal
İŞKUR Logo
HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu’nun 01/08/2022 tarih ve 1390 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.