×

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Sıhatlinefes

KOORDİNATÖR

Sıhatlinefes

Gıda / Pazar Geliştirme / Koordinatör
İlan Tarihi :
10-02-2020 13:21:16
Şehir / İlçe :
Sektör :
Gıda
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 23 - 53

İş İlanı Detayı


ÖNCELİKLE....!!!!
LİDER RUHLU....
Tabi herkes lider olacak diye bir kural yok.Fikirlere açık olduğunda alınacak LİDERLİK Eğitimleriyle donanımlı hale gelebicek şansa sahip olurken ,öğrendiklerini öğretme ve uygulamada kişisel becerilerini kullanacak olursa LİDERLİK adımında yardımcı olacaktır.
ASLA..Başarısızlık ve olumsuzlıklar karşısında pes etmeden cesur yürekli azimli bi o kadar kazanma, kazandırma heyecanını her zaman canlı tutabilmeli.
ÖNCELİKLE...!!!
GÜVEN,DÜRÜST,AZİM,SABIR,SEBAT,Başarıyı getirecek unsurlardan bazıları olmakla birlikte,ben verilecek eğitimlere acıgım yenilikçi ve gelişmeye hazırım ciddi paralar kazanmak ve kazandırmak için her zaman disiplinli çalışabilen biririyim ve tam benlik diyorsanız,Bize ulaşın bir kahvemizi için detaylı konuşalım ve işimize bakalım.LÜTFEN TEL.DETAY SORMAYIN ÇÜNKÜ İŞİMİZ İKİ ÜÇ KELİMELİK KISA SÜRELİ BOŞ ZAMANI DEGERLENDİRME YERİ DEGİLDİR.
BU VASIFLARI taşıyanların araması ÖNEMLE!!!!!.....rica olunur.
Part time çalışmak isteyen kazancına ek gelirle destek olmak isteyenlerede yardımcı oluruz.GÖRÜŞMEK ÜZERE.....))ikon KOORDİNATÖR iş ilanına başvurmak ve Sıhatlinefes firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Sıhatlinefes

Twitter

Google

Son Gelen Benzer Pazar Geliştirme İş İlanları×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Öz Geçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


Üye ve Başvur Formu

Yaşadığınız Şehirin Bilgilerini GirinizYaşadığınız Şehir/ilçe/Ülke

Cep Telefonunuzu Giriniz Cep Telefonu
Cep Telefonunuzu Giriniz Kod ve Numara
 

Cep telefonunuza üyelik onay kodu gönderilecektir. Üyeliğinizin onaylanması için kullandığınız bir cep telefonu numarası giriniz.

Adınızı Girmeyi Unuttunuz Adınız

Soyadınızı Girmeyi UnuttunuzSoyadınız

Doğum Tarihiniz Zorunlu AlandırDoğum Tarihi

Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adı

Şifreniz

Şifrenizi GirinizŞifreniz(Tekrar)
İptal
İŞKUR Logo
HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu’nun 01/08/2022 tarih ve 1390 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.