×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
ORİFLAME KOZMETİK

SATIŞ DANIŞMANI

ORİFLAME KOZMETİK

Kozmetik / Satış / Danışman
İlan Tarihi :
13-02-2020 00:59:02
Şehir / İlçe :
Sektör :
Kozmetik
Çalışma Şekli :
Yarı Zamanlı(Part Time)
Cinsiyet / Yaş :
Kadın / 25 - 45

SATIŞ DANIŞMANI iş ilanı - ORİFLAME KOZMETİK

İş İlanı Detayı


İş Tanımı
Nasıl bir iş?
Oriflame Kozmetik firmasının katalog üzerinden satış yaparak %30 kar elde ederek cep harçlığınızı kazanabilirsiniz yada ekip kurarak aylık 1000TL-2000TL gibi rakamlar kazanabilirsiniz.
Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?
Kime Satacağım?
Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, kozmetik temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz.
Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?
Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes.
Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.
Başarılı Olabilir miyim?
Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Oriflame Kozmetik size sağlayacaktır. Başaracaksınız ...
Kataloğu alıp satışa nasıl başlayabilirim?
Oriflame Danışmanı olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes danışmanımız olabilir.
Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?
%30ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %30ye varan kar kalıyor.
Hayallerinizdeki hayatı mı yaşıyorsunuz yoksa başkalarının hayallerini de bir oyuncu musunuz? Artık kendi hayallerinizi gerçekleştirmek için çabalamanızın vakti gelmedi mi !
Elbette herkesin istediği de zaten bu değil mi ? İşte oriflame bu noktada; sizlere hayatınızın şansını sunuyor ve sizler dünyanın en büyük kozmetik firmasının bir üyesi olmaya davet ediyor.Bu iş sayesinde sosyal hayatınız daha da büyüyecek, eğlenecek ve kazanç limitini kendinizin belirleyeceği bir işe sahip olacaksınız.
Oriflame sizlere mükemmel bir iş sunduğu gibi, sizlerden hiç bir risk istemez. Yapmanız gereken, azimli, sabırlı ve tereddüt etmeden hayallerinize bir adım daha yaklaşmak olacaktır. Ücretsiz ve sıfır risk ile oriflame dünyasına sizde atılının !
Oriflame Üye Olmak Ücretsiz
Aranan Nitelikler
Ekibimize katılan tüm kişilere hem başarı hem motivasyon hemde yaşanmış örneklerden göstererek bu kazançlar nasıl elde ediliyor bunları anlatıp Oriflame eğitimlerini veriyoruz. Bu işi başarmak için dil bilmenize gerek yok. İlla üniversite bitirmiş olmanız gerekmiyor. Din ve ırkınızın bir önemi yok. Yani bu iş 18 yaşından büyük herkese açık. Sabah 8 akşam 5 mesaisi yok. İstediğiniz zaman bu işi yaparsınız. Çünkü patron artık sizsiniz.İş İlanına Başvur

ikon SATIŞ DANIŞMANI iş ilanına başvurmak ve ORİFLAME KOZMETİK firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

ORİFLAME KOZMETİK

Twitter

Google

Son Gelen Benzer Satış İş İlanları

Bulunamadı !

Benzer iş ilanı bulunamadı.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.