×

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

Pazarlama ve Satış Elemanı

Elektrik ve Elektronik / Aktif Satış / Satış Temsilcisi (Danışmanı)
İlan Tarihi :
2020-12-18 16:42:33
Şehir / İlçe :
Sektör :
Elektrik ve Elektronik
Çalışma Şekli :
Freelance(Serbest Çalışma)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 17 - 70

İş İlanı Detayı


Dünyada ilk defa bizim ürettiğimiz rakibi olmayan bir ürünü ülkemizde ve tüm dünya genelinde satışını yapacak çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. Ücret : aylık 2500 Tl sigorta vergiler dahildir.Extra prim: aylık 25 ürün satışı mecburidir,25 ürün üzerinde yapılan satışlarda ürün başına ilave 50 tl daha maaşa ilave edilir,Aylık 25 ürünün altında yapılan satışlarda ise ürün başına 100 tl maaşından kesinti yapılır. Acele edin alınacak elemanlar sınırlıdır . Çalışma alanı Ülkemizin tüm şehirleri ve yurt dışı tüm ülke şehirleri. Satışını yapacağınız elektronik cihazın kullanım alanları: oteller,camiler,otel havuzları,toplu konut havuzları,kuaförler,fittness merkezleri,spor salonları,belediyeler,AVM mescitleri,yüzme havuzları,hastahaneler,evlere,yaşlılar,obezler,güzellik salonları,devlet kurumları,şirketler,askeriye.....vs.
Satılacak ürünün adı "Ozonlu ayak kurutma cihazı" .Ayağı ozonlu sıcak hava ile kurutur ve ayakta hijyen sağlar,şayet var ise ayaktaki kötü koku,hastalık ve nasıPazarlama ve Satış Elemanı İlana başvurmak ve Termomesh firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********


×
İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Öz Geçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


Üye ve Başvur Formu

Yaşadığınız Şehirin Bilgilerini GirinizYaşadığınız Şehir/ilçe/Ülke

Cep Telefonunuzu Giriniz Cep Telefonu
Cep Telefonunuzu Giriniz Kod ve Numara
 

Cep telefonunuza üyelik onay kodu gönderilecektir. Üyeliğinizin onaylanması için kullandığınız bir cep telefonu numarası giriniz.

Adınızı Girmeyi Unuttunuz Adınız

Soyadınızı Girmeyi UnuttunuzSoyadınız

Doğum Tarihiniz Zorunlu AlandırDoğum Tarihi

Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adınızı Giriniz Kullanıcı Adı

Şifreniz

Şifrenizi GirinizŞifreniz(Tekrar)
İptal