İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

ANİMATÖR

GÖRSELİZ ORGANİZASYON

Eğlence / Organizasyon / Animatör
27-12-2019 09:53:51
Eğlence
Yarı Zamanlı(Part Time)
Kadın / 20 - 38

ANİMATÖR iş ilanı - GÖRSELİZ ORGANİZASYON

İş İlanı Detayı

Görseliz Gösteri ve Sanat Merkezi bünyesindeki çocuk tiyatrosunda görev alacak, animasyon gösterilerine katılacak arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ANİMATÖR
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

GÖRSELİZ ORGANİZASYON


×

İş İlanına Başvur

ANİMATÖR iş ilanına başvurmak ve GÖRSELİZ ORGANİZASYON firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

27/12/2019

SEKRETER

GÖRSELİZ ORGANİZASYON

Ankara/ÇANKAYA


Organizasyon

Benzer Organizasyon İş İlanları

Bulunamadı !

Benzer iş ilanı bulunamadı.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Animatör Mesleği

Animatör Ne İş Yapar?

Animatörler, çeşitli ortamlarda (eğlence parkları, tatil köyleri, gemiler, çocuk kulüpleri, vb.) insanları eğlendirmek ve onlara keyifli zaman geçirmeleri için aktiviteler ve etkinlikler sunmakla görevli kişilerdir.

Animatörler, genellikle bir takım halinde çalışırlar ve herhangi bir yaş grubundan insanlarla etkileşim halinde olabilirler. Görevleri, konukların ilgisini çekecek oyunlar, spor, dans, müzik ve diğer eğlence aktiviteleri düzenlemek, sunmak ve yönetmek olabilir. Ayrıca, özel günler ve tatil dönemleri gibi özel etkinliklerde de görev alabilirler.

Animatörler, genellikle aktif, enerjik ve eğlenceli kişilikleriyle tanınırlar. İnsanlarla kolaylıkla iletişim kurabilmeli ve iyi bir dinleyici olabilmelidirler. Ayrıca, organizasyon ve liderlik becerileri, yaratıcılık ve esneklik de animatörlerin sahip olması gereken önemli özelliklerdir.

Animatör olmak için özel bir eğitim gerekmese de, turizm, eğitim, tiyatro, görsel sanatlar gibi ilgili alanlarda lisans veya yüksek lisans derecesi sahibi olmak tercih edilebilir. Ayrıca, dil bilmek veya birkaç yabancı dil konuşabilmek de iş başvurusunda avantaj sağlayabilir.

Animatörler, turizm ve eğlence sektörlerinde birçok iş imkanı bulabilirler. Bu sektörlerdeki oteller, tatil köyleri, gemiler ve diğer eğlence merkezleri animatörler için yaygın iş verenlerdir.

Animatör Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Animatör olmak için özel bir eğitim gerekmese de, turizm, eğitim, tiyatro, görsel sanatlar gibi ilgili alanlarda lisans veya yüksek lisans derecesi sahibi olmak tercih edilebilir. Bu alanlarda eğitim almış kişiler, animasyon, kostüm, makyaj, tiyatro ve oyunculuk gibi konularda bilgi sahibi olacaklarından dolayı animatör olarak daha başarılı olabilirler.

Ayrıca, animatörlük kursları ve sertifika programları da mevcuttur. Bu programlar, animasyon teknikleri, aktivite planlaması, liderlik becerileri, iletişim becerileri ve benzeri konularda eğitim verirler.

Animatörler, ayrıca belirli bir aktivite veya konsept için özel eğitim de alabilirler. Örneğin, çocuk kulüplerinde çalışacak bir animatör, çocuk gelişimi ve eğitimi konularında eğitim almış olabilir.

Animatör olmak isteyenlerin, yaratıcılık, esneklik, liderlik, iletişim ve organizasyon becerilerini geliştirmeleri önemlidir. Ayrıca, animatörlerin birkaç yabancı dili bilmesi iş başvurusunda avantaj sağlayabilir.

Animatör'ün İş İmkanları?

Animatörler, turizm sektörü başta olmak üzere birçok sektörde çalışma imkanına sahiptirler. Özellikle tatil köyleri, oteller, eğlence parkları, gemi turizmi, kamplar ve kruvaziyer gemileri gibi yerler animatörler için en yaygın iş imkanlarından bazılarıdır.

Ayrıca, reklam ajansları, film yapımcıları, animasyon stüdyoları, oyun yapımcıları, tiyatrolar ve benzeri yerlerde de animatörler iş bulabilirler.

Animatörlerin işleri genellikle sezonluk olabilir ve yaz aylarında daha fazla talep görebilirler. Ancak, sektöre bağlı olarak yıl boyunca iş imkanları da mevcuttur.

Animatörlerin işleri, eğlence programları hazırlamak, gösteriler düzenlemek, aktiviteler planlamak ve animasyon yapmak gibi görevleri içerir. İşlerinde yaratıcılık, enerji, esneklik, liderlik ve iletişim becerileri önemlidir.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×