×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×


Firma Girişi

Şifreyi Göster

Çalıştığımız Yeni Firmalar

TOK ALÜMİNYUM END.KAP. MET. MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ firma tanitim logosu TOK ALÜMİNYUM END.KAP. MET. MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İmalat, Ankara
POİNT AGENCY firma tanitim logosu POİNT AGENCY
Eğlence, İstanbul
ALFA BETA TEKSTİL İŞ KIYAFETLERİ SAN. VE DIŞ TİC.AŞ firma tanitim logosu ALFA BETA TEKSTİL İŞ KIYAFETLERİ SAN. VE DIŞ TİC.AŞ
Tekstil, İstanbul
OSMAN TUĞRUL GIDA SAN VE TİC AŞ firma tanitim logosu OSMAN TUĞRUL GIDA SAN VE TİC AŞ
Mağazacılık - Perakendecilik, Ankara
FLORİST SU SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ. firma tanitim logosu FLORİST SU SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ.
Gıda, İstanbul
MURAT ÇARBOĞA - YYS EĞİTİM DANIŞMANLIK firma tanitim logosu MURAT ÇARBOĞA - YYS EĞİTİM DANIŞMANLIK
Danışmanlık, Ankara
BOYRAZ METAL A.Ş firma tanitim logosu BOYRAZ METAL A.Ş
İmalat, Ankara

Mülakat Fotoğrafı

Firma Girişi Yapamıyorsanız?

Kullanıcı adınız siteye kaydolurken girdiğiniz mail adresidir.

Şifreniz siteye kaydolurken girdiğiniz şifredir.

Kullanucu adınızı ve/veya şifrenizi unuttuysanız Şifemi Unuttum linkini tıklayarak talep edebilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanı ver

Aramıza yeni katılan firmalar; Ücretsiz 1 (bir) ilan hakkınızı kulanmayı unutmayınız.

Yeni İlan vereceklere 30 günlük 1 (bir) ilan ücretsiz.

30 gün içerisinde aldığınız ilanı kullanabilirsiniz.

60 gün boyunca ilanınız yayında kalır, 90 gün başvuranları görebilirsiniz.

Başvuranların Özgeçmişlerini görebilirsiniz.


İnceleme 19908


66000+
Kullanıcı
19200+
Firma
1150+
İş İlanı
350000+
İşlem


İşverenler için istihdamburosu.com

İstihdamBurosu.com, Türkiye'de işverenler ve iş arayanlar için özel olarak tasarlanmış bir iş ilanı platformudur. Platform, işverenlerin kolayca iş ilanları yayınlamasına, başvuru sürecini yönetmesine ve nitelikli adaylarla bağlantı kurmasına olanak tanır. İşverenler, özel bir profil oluşturarak, iş ilanlarını yönetebilir, başvuru sürecini izleyebilir ve adaylarla iletişime geçebilirler.

İstihdamBurosu.com'da "Firma Girişi" Neden Önemli?

İstihdamBurosu.com'un "Firma Girişi" özelliği, işverenler için oldukça önemlidir. Bu özellik, işverenlerin birçok fayda sağlamasına olanak tanır:

İş İlanlarını Yönetin

"Firma Girişi" özelliği sayesinde işverenler, iş ilanlarını kolayca oluşturabilir ve yönetebilirler. İşverenler, iş ilanlarını düzenleyebilir, güncelleyebilir ve ilanların yayınlanma süresini belirleyebilirler. Ayrıca, işverenler ilanlara gelen başvuruları da yönetebilirler.

Adaylarla İletişim Kurun

"Firma Girişi" özelliği sayesinde işverenler, adaylarla kolayca iletişim kurabilirler. İşverenler, adayların başvuru formlarını inceleyebilir ve nitelikli adaylarla doğrudan bağlantı kurabilirler. İşverenler, adayların CV'lerine göz atabilir ve onlara mesaj gönderebilirler.

Profilinizi Yönetin

"Firma Girişi" özelliği sayesinde işverenler, özel bir profil oluşturarak, iş ilanlarını ve başvuruları yönetebilirler. İşverenler, profil sayfalarını düzenleyebilir, iş ilanlarını paylaşabilir ve adaylarla iletişime geçebilirler.
Sonuç olarak, "Firma Girişi" özelliği, işverenler için İstihdamBurosu.com'un önemli bir parçasıdır. Bu özellik, işverenlerin iş ilanlarını yönetmelerini, adaylarla kolayca iletişim kurmalarını ve profil sayfalarını yönetmelerini sağlar. İşverenler, nitelikli adayları daha kolay bir şekilde bulabilir ve iş ilanlarını daha geniş bir kitleye duyurabilirler.

istihdamburosu.com sitesinden ücretsiz iş ilanı vererek aradığınız kalifiye personeli özgeçmişlerini inceleyerek mülakata davet edebilirsiniz. istihdamburosu.com u insan kaynakları yazılımı olarakta kullanabilirsiniz.


×

×

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.