Job Seeker Login
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Login
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
İlan Kayıt Barı

istihdamburosu.com sitesinden daha önce ilan yayınladınız mı?

Ücretsiz İş İlanı Yayınlamak için devam edin?


×

Fatura Bilgileri!

Ödemenin alınıp, E-Fatura kesilebilmesi için fatura bilgilerin girilmesi gerekmektedir.

Kesilen Fatura Eposta yoluyla gönderilecektir.

Firmanın Tam Adı (LTD, ŞTİ, A.Ş gibi ekler varsa kullanılmalıdır.)
Ülke
Şehir / İl
İlçe
Fatura Adresi
 Dikkat: Gireceğiniz adres yurtdışındaysa lütfen adresi en açık biçimde yazdığınızdan emin olun.
Vergi Dairesi
Vergi Numarası
 Dikkat: Tüm alanların doldurulması zorunludur. Aksi halde Fatura Bilgileri kaydedilmeyecektir.

Ücretsiz İş İlanı Ver

Ücretsiz iş ilanı ver kampanyasından sadece yeni üyeler yararlanabilir. Daha Önceden üyeliği olan firmalar Firma Giriş butonuna basarak kullanıcı adını ve şifresini girerek İlanlarım butonunda ilanlarını yayınlayabilirler.

Ücretsiz iş ilanı oluşturma

Günümüzde, internet kullanımının yaygınlaşması ve teknolojinin gelişmesi, iş aramak için online kaynakların kullanımını kolaylaştırdı. İnternet üzerinden iş aramak, aynı zamanda işverenler için de avantajlı bir yoldur, çünkü çok sayıda adayı tek bir platformda toplarlar. Ücretsiz iş ilanı verme siteleri, işverenler ve adaylar arasındaki bağlantıyı kolaylaştırarak, iş aramak ve iş bulmak için en iyi fırsatları sunar.

Ankara ücretsiz iş ilanı vermek isteyen işverenler için, yukarıdaki ücretsiz iş ilanı verme siteleri veya yerel gazeteler ve sosyal medya platformları gibi yollar kullanılabilir. Ayrıca, İşkur'un Ankara bölgesine yönelik olarak sunmuş olduğu iş ilanlarına da erişilebilir.

Sonuç olarak, ücretsiz iş ilanı verme siteleri, iş aramak ve iş bulmak için en iyi fırsatları sunar ve işverenler ve adaylar arasındaki bağlantıyı kolaylaştırır. Bireysel iş ilanı verme yolları da mevcuttur ancak ücretsiz iş ilanı verme sitelerine göre daha az etkilidir. Ankara ücretsiz iş ilanı vermek isteyen işverenler için, yukarıdaki ücretsiz iş ilanı verme siteleri veya İşkur gibi kaynaklar kullanılabilir.

istihdamburosu.com ONLINE işverenle iş arayanı buluşturur. Bu hizmeti üyelik yaptığınız istihdamburosu.com sitesi üzerinden yapar.

Bu iş arama platformu sayesinde işveren, ilana başvuranların CV yani Özgeçmişlerini inceler, beğendiği iş arayanlara iş daveti göndererek ister telefonla, ister görüntülü, isterse yüz yüze mülakata davet edebilir. İşe uygun olmadıklarını düşündüğü kişilere Eposta ya da SMS aracılığıyla bilgilendirme yapabilir.

İş arayanları kataloglama yöntemi kullanarak işe uygun olduğunu düşündüğü, iş arayanları firmanıza önerir. Bu sayede başvuruları beklemeden iş arayanlara ulaşırsınız.

Yeni üye iseniz, bu hizmetleri görmeniz ve istihdamburosu.com iş yazılımını denemeniz için 1 (bir) ilanınızı ücretsiz verebilirsiniz. Hayırlı bol kazançlar dileğiyle…

Bu kampanya sayesinde en iyi ücretsiz iş ilanı veren siteler arasında hızla ilerlemektedir.

Daha önceden firma kaydını yaptıysanız şifrenizle giriş yapıp ilanınızı verebilirsiniz.

İlan vermek şimdi çok kolay

İşlem tarihi, 28.02.2024

"Ücretsiz Kayıt Yaptır, Ücretsiz İş ilanını Ver, Personelini Bul."

Binlerce CV arasından personelini seç

Sıkca Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz tüm soruları buradan bulabilirsiniz.

Yeni Üyeler için 1(bir) tane ilan ücretsiz.

İlanınız minimum 60 gün yayında kalır.

İş ilanınıza başvurularnızı ilanlarım bölümünden görebilirsiniz.

İş ilanınıza başvurmak isteyenlerin, telefonla aramasını isterseniz. Firma Sayfam / Tanımlamalar / Ayarlar bölümünden telefon numaralarınızı görünür hale getirmeniz gerekmektedir.

Ücretli ilan fiyatlarınız portala şifrenizle girdikten sonra Hizmetlerim bölümünden görebilirsiniz.


Norway
66000+
Kullanıcı
19200+
Firma
1150+
İş İlanı
350000+
İşlem

istihdamburosu.com sitesinden ücretsiz iş ilanı vererek aradığınız kalifiye personeli özgeçmişlerini inceleyerek mülakata davet edebilirsiniz. istihdamburosu.com u insan kaynakları yazılımı olarakta kullanabilirsiniz.


Onay Kodu×

×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. belongs to.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×