İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Kullanım Şartları

İstihdamburosu.com Site Kullanım Şartları.

Üye, işlemlere başlamadan önce işbu ‘Kullanım Şartları’ ile ‘Gizlilik Sözleşmesi’ koşullarını okumalıdır. Belirtilen şartlardan birinin size veya firmanıza uygun gelmemesi durumunda istihdamburosu.com sitesini hiçbir şekilde kullanmamanızı öneririz.

Üye, kişisel bilgilerinin bulunduğu formu doldurarak, kullanım şartlarının işleyişini kabul etmiş sayılır. İstihdamburosu.com , tek taraflı olarak, işbu ‘Kullanım Şartları’nda sayılan koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği üyelik bilgilerini yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını haizdir.

İstihdamburosu.com aşağıda belirtilen koşulları, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. İstihdamburosu.com , yenilenmiş, güncel kullanım şartlarını sitede yayınlar ve gerek gördüğü taktirde elektronik posta yoluyla üyelerine bildirir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, istihdamburosu.com ‘da yayınlandığı andan itibaren geçerli olup, sitenin kullanımı da o ondan itibaren, yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olur.


İstihdamburosu.com Genel Kullanım.

İstihdamburosu.com herkesin kullanımına açık bir sitedir. İş arayan adaylar için verilen hizmetler ücretsizdir. İlan yayınlayan firma istediği taktirde iletişim bilgileri de ilanda yayınlanır. Aşağıdaki durumlarda istihdamburosu.com , üyenin siteyi kullanımını engelleyebilir :

- Yanlış, eksik, yanıltıcı, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri ve fotoğrafları içeren özgeçmişlerin siteye kaydedilmesi,

- Reklam ve pazarlama amaçlı bilgilerin siteye kaydedilmesi,

- Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi,

- Firma / Kurum / Kuruluş tarafından ilan yayınlama ve özgeçmiş arama fonksiyonlarının sitenin amacı dışında kullanılması,

- Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması,

Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin üçüncü kişi veya kuruluşlarla paylaşılması.


Sorumluluklar.

- İstihdamburosu.com sadece ilan yayınlayan bir sitedir.

- İstihdamburosu.com ‘un üyelerine karşı iş veya eleman bulmak v.b. yükümlülüğü yoktur. Şirketler ve üyeler arasındaki her türlü iletişim ve aktiviteden şirket ve üyeler kendileri sorumludur.

- Ziyaretçilere bilgi sağlamak veya yardımcı olmak amacı ile yer alan bağlantılar (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

- İstihdamburosu.com üzerinde önceden haber vermeksizin istediği değişikliği yapma hakkı istihdamburosu.com ‘a aittir.

- istihdamburosu.com ‘da yer alan herhangi bir yazılım sebebiyle ziyaretçi ve üyelerin kullandığı yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı istihdamburosu.com ‘a bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

- istihdamburosu.com kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Sözleşmesi bölümünü ayrıca incelemenizi öneririz.×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×