İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Sözleşmesi

İstihdamburosu.com, tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda saklamaktadır.

Üyelik İşlemleri

Bireysel Üyelik (Eleman Kayıt) ;

Bireysel üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerimizin eğitim durumu, mesleği, doğum tarihi gibi bilgiler ihtiyaç ve beklentileri belirleyebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerinin, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi sağlayabilmek için kullanılır.

İstihdamburosu.com’un sunduğu bu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri taktirde ilgili seçeneği belirleyerek iptal edebilmektedir. Üyelerin kişisel bilgilerindeki değişiklikler, e-posta ya da sms yoluyla bildirilir.

Kurumsal Üyelik (Firma Kayıt) ;

Üyelik talep eden şirketler, istihdamburosu.com müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilirler. Firma Kayıt formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalandırılmasında kullanılmaktadır. Fatura işlemleri için firma bilgilerinin (Vergi Dairesi, Vergi Numarası v.b.) ilgili alana girilmesi gerekir. Üyelik esnasında Onay işleminin gerçekleştirilmesi için ise cep telefonu numarası kullanılır.


İş İlanları

- istihdamburosu.com sitesine girilen hiçbir ilandan istihdamburosu.com sorumlu değildir. Eklenen ilanların tüm sorumluluğu, ilanı ekleyen firma yetkilisine aittir.

- Eklenen ilanlar, firma girişi yapılarak istenildiği zaman firma tarafından yayından kaldırabilir.

- İlanlarda, pozisyon adı ve işin tanımı açıkça ve detaylı olarak yazılmalıdır.

- İstihdamburosu.com sitesinde yalnızca eleman ilanı yayınlanabilir. Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, ticari reklam v.b. ilanlar yayınlanmaz.

- İstihdamburosu.com firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum v.b. bilgileri okuyabilir, kontrol edebilir ve içeriği uygun bulunmayanlar haber vermeksizin karşı tarafa ulaşması engellenebilir.

- istihdamburosu.com sitesine eklenen ilanlar kontrol edildikten sonra uygun görülürse istihdamburosu.com ‘da yayınlanır.

- istihdamburosu.com sitesinde yayınlanan ilanlar herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.

- İlan metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. İlan metninde iletişim bilgileri yer alan ilanlar yayınlanmaz.

- Firma istihdamburosu.com sitesine üye olurken ya da daha sonra iletişim bilgilerini gizleyip, görüntüleyebilir.

- istihdamburosu.com gerekli gördüğü durumlarda firma bilgilerinde ve/veya ilan bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir, firma üyeliğini ve/veya ilanlarını iptal edebilir.

- istihdamburosu.com firma veya adaylar tarafından gelen şikayetleri 1 ay içerisinde sonuçlandırır. Aday veya firmanın üyeliğini iptal edebilir.

- istihdamburosu.com üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, siteye üye olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Yayınlanan ilanlarda firmanın iletişim bilgileri, istihdamburosu.com sitesi üyelerinin göreceği şekilde yayınlanmaktadır.

- İlan yayında iken, aynı ilan yeniden eklenemez. İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmez.

- İnsan kaynakları danışmanlığı yapan firmaların İstihdamburosu.com sitesinde ilan yayınlayabilmesi için İşkur izinli özel istihdam bürosu olması gerekmektedir. İlan verirken İşkur izin tarihi ve numarası belirtilmelidir.

- Yurtdışı için İstihdamburosu.com sitesine eklenen ilanlarda İşkur'dan izin alınmalıdır ve ilan metninde izin numarası ve tarihi belirtilmelidir.

- “Internetten milyarlar kazanın”, “kendi işinizin patronu olun” v.b. Network marketing tarzda ilanlar kabul edilmemektedir.

- Devremülk Satış, Kiralama v.b. şekilde çalışan firmalar ve ilanlar kabul edilmez.

BANNER Link Vererek Yönlendirme

istihdamburosu.com; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlamaktadır. İstihdamburosu.com, bağlantı (link) sağladığı sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Arkadaşıma Gönder Butonu

İş arayan üyeler, site üzerinde beğendikleri haber, yazı ya da iş ilanlarını Arkadaşıma Gönder fonksiyonu sayesinde e-posta aracılığıyla başka kişilerle paylaşabilmektedir. Bu işlem sırasında, üyenin belirttiği e-posta adresi, istihdamburosu.com tarafından, site ile ilgili haber, duyuru, aktiviteleri paylaşmak dışında başka amaç için kullanılamaz.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

İstihdamburosu.com üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum , soruları ve şikayet içeren bilgileri siteyi geliştirmek için saklanmaktadır. Bu bilgiler sitenin kullanılabilirliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmaktadır. Öneriler için ziyaretçiler istihdamburosu.com ‘dan ücret talep edememektedir.

İçerik Kullanımı

istihdamburosu.com'da yayınlanan yazı, grafik , flaşlar , logolar, vb.. üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri İstihdamburosu.com izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerinde kullanılamaz.

İstihdamburosu.com, üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Kullanıcı Adı ve Şifre :

üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenin gizliliği üye'nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan İstihdamburosu.com sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir.

istihdamburosu.com 'un belirlediği güvenlik gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik - gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde İstihdamburosu.com sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde "Bize Ulaşın” bölümümüz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.

istihdamburosu.com Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, İstihdamburosu.com 'a üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri'nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri'nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.

istihdamburosu.com, Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×