×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

PAZARLAMA SATIŞ SORUMLUSU

SEDESAN A.Ş.

Otomotiv / Pazarlama / Görevli
İlan Tarihi :
05-05-2020 11:50:31
Şehir / İlçe :
Sektör :
Otomotiv
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Kadın / 25 - 35

PAZARLAMA SATIŞ SORUMLUSU iş ilanı - SEDESAN A.Ş.

İş İlanı Detayı


35 yılı aşkın bir süredir otomotiv yedek parça konusunda faaliyet gösteren, İstanbul yolu Sarayköy mevkiinde bulunan firmamıza satış ve pazarlama konusunda idari kadroda yer alabilecek, bayi-müşteri ilişkilerini yürütebilecek ve dış ticarete yardımcı olabilecek sorumluluk sahibi bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
- B Sınıfı ehliyeti aktif bir şekilde araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan gerektiğinde tek başına seyahat edebilecek bayanlar tercihimizdir.İş İlanına Başvur

ikon PAZARLAMA SATIŞ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak ve SEDESAN A.Ş. firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
FİGEN BAYRAK
Telefon :
3128020608
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

SEDESAN A.Ş. logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×