×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Üretim Elemanı

EKOLESDOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

İmalat / İmalat / Mekatronik Teknisyeni
İlan Tarihi :
24-03-2023 12:51:23
Şehir / İlçe :
Sektör :
İmalat
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 21 - 35

Üretim Elemanı iş ilanı - EKOLESDOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

İş İlanı Detayı


Meslek liselerinin ve MYO metal, elektromekanik ve benzeri bölümlerinden mezun, ISO standartları çerçevesinde kalite yönetim sistemiyle gerçekleştirilen bir iş ortamında çalışarak mesleki yeterliliğini artırmak ve meslekte güncel teknolojik gelişim hızına uygun olarak bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen genç arkadaşlara imkan veren bir kuruluştur. Bina iç ve dış otomatik kapı tipleri (yana kayar, hermetik, dairesel, menteşeli açılan vb.) üretilmektedir.İş İlanına Başvur

ikon Üretim Elemanı iş ilanına başvurmak ve EKOLESDOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

EKOLESDOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Mekatronik Teknisyeni Mesleği

Mekatronik Teknisyeni Ne İş Yapar?

Mekatronik Teknisyenleri, mekanik, elektronik ve bilgisayar sistemlerini bir arada kullanan mekatronik sistemlerinin tasarımı, kurulumu, bakımı, onarımı ve test edilmesi gibi görevleri yerine getiren teknisyenlerdir.

Mekatronik sistemler, robotik sistemler, otomasyon sistemleri, endüstriyel kontrol sistemleri, otomotiv sistemleri, tıbbi cihazlar ve diğer birçok kompleks sistemler gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Mekatronik teknisyenleri bu sistemlerin kurulumu, bakımı, onarımı ve test edilmesi gibi işleri yaparak, sistemin hatasız ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarlar.

Mekatronik teknisyenleri aynı zamanda, elektrik, elektronik ve mekanik konularda bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Mekatronik sistemlerinde kullanılan yazılım ve donanım bileşenlerinin tanınması ve bu bileşenlerin programlanması da teknisyenlerin işlerinden biridir. Bu nedenle, mekatronik teknisyenleri, eğitim ve öğrenimlerinde bu konulara ağırlık verirler.

Mekatronik Teknisyeni Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Mekatronik Teknisyeni olmak için, ilgili meslek yüksek okulu veya teknik eğitim merkezlerinde Mekatronik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Mekanik veya Otomasyon gibi alanlarda eğitim almanız gerekmektedir. Bu eğitimlerde, temel mekanik ve elektronik prensipleri, bilgisayar bilimleri, programlama, mekatronik sistemlerin tasarımı, kurulumu, bakımı, onarımı ve test edilmesi konularında eğitimler verilmektedir.

Ayrıca, mekatronik teknisyenleri, mekanik sistemlerin işleyişlerini anlamalı, elektrik devreleri hakkında bilgi sahibi olmalı, bilgisayar programlama dillerini bilmeli ve mekatronik sistemlerin tasarımı ve uygulaması hakkında pratik becerilere sahip olmalıdır. Bu nedenle, eğitimlerde laboratuvar ve uygulamalı derslere ağırlık verilir.

Mekatronik teknisyenleri, öğrenimlerinin yanı sıra, sürekli olarak kendilerini güncellemelidirler. Bu amaçla, mesleki eğitim kurslarına katılarak, yeni teknolojileri ve yenilikleri takip etmelidirler.

Mekatronik Teknisyeni'nin İş İmkanları?

Mekatronik Teknisyenleri, giderek artan bir şekilde ihtiyaç duyulan uzmanlardan biridir. Bu nedenle, Mekatronik Teknisyenleri, farklı sektörlerde birçok iş imkanı bulabilirler.

Özellikle endüstriyel otomasyon, fabrika otomasyonu, otomotiv, tıbbi cihazlar, robotik sistemler, enerji sektörü, savunma sanayi, havacılık ve uzay teknolojileri gibi alanlarda ihtiyaç duyulan Mekatronik Teknisyenleri, iş imkanlarına sahip olabilirler.

Mekatronik Teknisyenleri, üretim, bakım, onarım, test ve kalite kontrol işleri gibi çeşitli pozisyonlarda çalışabilirler. Ayrıca, Mekatronik Teknisyenleri, Ar-Ge departmanlarında, teknik servislerde, satış sonrası destek birimlerinde ve ürün geliştirme ekiplerinde de görev alabilirler.

Sonuç olarak, Mekatronik Teknisyenleri, birçok sektörde ihtiyaç duyulan bir uzmanlık alanına sahip olduğu için iş imkanları oldukça geniş bir yelpazede mevcuttur.


×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.