×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Üretim Elemanı

Akat lojistik danışmanlık

Diğer / Üretim / Üretim İşçisi
İlan Tarihi :
10-05-2023 17:02:05
Şehir / İlçe :
Sektör :
Diğer
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 19 - 50

Üretim Elemanı iş ilanı - Akat lojistik danışmanlık

İş İlanı Detayı


Gıda üretim yapan Fabrikamızda Çalıştırılmak üzere 19/50 yaşlar arasında personeller alınacaktır.

iş tanımı
- Her Ay Gıda Yardımı
- Üretim temizlik elemanı
- Sevkiyat sipariş hazırlık elemanı
- RT operatörü/Forklift operatörü
- Baharat hazırlık elemanı
- Üretim hazırlık elemanı
- Paketleme elemanı
- Et parçalama elemanı
- Mekanik/Elektrik/Soğutma teknisyeni

Şartlar
Mesaili
- 3 vardiya sisteminde
- Herhangi bir sağlık problemi olmayan
- Kadın çalışanlarda makyaj, oje vb. olmamalı
- Erkek çalışanlarda sakal-bıyık olmamalı
- Üretim alanında saat, kolye, piersing vb. takı olmamalı
- Herhangi bir sebepten dolayı adli sicil kaydı bulunmamalı
- Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış olmalı veya en az 2 yıl tecilli olunmalı

İzmit halkevi, Derince, körfez, hereke dilovası, gebze, çayırova, darıca, beylikbağı, şifa mah, vatan cad, şifa karakol, tuzla, esenyalı, pendik, güzelyalı, kaynarca, kurtköy, yenişehir polis karakolu, kavakpınar, esenler spor kompeksi, çamceşme, kartal köprüsü , velibaba, cevizli köprüsü, velibaba, kartal (e5) yakacık kadın doğum, maltepe köprüsu, gülsuyu köprüsü , esenkent e5, topselvi karakol, aydos, sülüntepe , soğanlık metro, 70 evler köprüsu, Aydos, ankara cad, Sultanbeyli Sancaktepeİş İlanına Başvur

ikon Üretim Elemanı iş ilanına başvurmak ve Akat lojistik danışmanlık firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Akat lojistik danışmanlık logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Üretim İşçisi Mesleği

Üretim İşçisi Ne İş Yapar ?

Üretim işçisi, bir üretim tesisinde bulunan makinaların ve ekipmanların çalışmasını yöneten, üretim sürecinde gerekli işlemleri yerine getiren ve ürünlerin kalitesini kontrol eden bir iş pozisyonudur. Üretim işçisi, ürünlerin üretilmesi, emniyetli ve verimli bir şekilde montajı, test edilmesi ve paketlenmesi gibi işlemleri yapar. Aynı zamanda, makinaların bakımını ve onarımını yapabilir ve üretim sürecindeki sorunları çözmek için müdahil olabilir. Üretim işçisi, bir üretim tesisinin verimli bir şekilde çalışmasını ve üretilen ürünlerin kalitesini sürekli olarak sürdürebilmek için önemli bir rol oynar.

Üretim İşçisi Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almalı ?

Üretim İşcisisin eğitim alanı yoktur, Fakat meslek liseleri ve meslek yüksek okulu mezunları tercih edilir.

Üretim İşçisi İş İmkanları ?

Üretim işçisi pozisyonu, pek çok sektörde bulunan bir iş pozisyonudur ve geniş bir iş alanı sunar. Üretim işçileri, elektronik, otomotiv, beyaz eşya, gıda, tekstil, farmasötik ve enerji gibi farklı sektörlerde çalışabilir.

Üretim işçisi pozisyonu aynı zamanda farklı ülkelerde de mevcuttur ve uluslararası iş imkanları sunabilir. Üretim tesislerinin yerleştiği bölgelerde bulunan işverenler, üretim işçilerine iş imkanı sunabilir.

Üretim işçileri, aynı zamanda üretim tesisinde ilerlemeleri ve daha fazla sorumluluk almaları halinde, üst düzey pozisyonlara yükselebilirler. Bunlar arasında üretim süpervizörü, üretim müdürü ve üretim yöneticisi gibi pozisyonlar bulunabilir.

Özet olarak, üretim işçisi pozisyonu geniş bir iş alanı sunar ve pek çok sektörde ve ülkede bulunan iş imkanları sunar. Üretim tesisinde ilerlemeleri halinde üretim işçileri, daha fazla sorumluluk ve yüksek düzey pozisyonlar elde edebilir.


×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.