İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Eksper Asistanı

Elverdi Ekspertiz Hizmetleri

Sigortacılık / Sigorta - Emeklilik / Sigorta Eksperi
05-07-2021 18:22:22
Sigortacılık
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek veya Kadın / 20 - 30

Eksper Asistanı iş ilanı - Elverdi Ekspertiz Hizmetleri

İş İlanı Detayı

Hasar tespit raporlamaları yapabilen deneyimli veya deneyimsiz eleman alınacaktır


Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Eksper Asistanı
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

Elverdi Ekspertiz Hizmetleri


×

İş İlanına Başvur

Eksper Asistanı iş ilanına başvurmak ve Elverdi Ekspertiz Hizmetleri firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.

Benzer Sigorta - Emeklilik İş İlanları

Bulunamadı !

Benzer iş ilanı bulunamadı.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Sigorta Eksperi Mesleği

Sigorta Eksperi Ne İş Yapar?

Sigorta eksperi, sigortacılık sektöründe çalışan ve sigorta şirketleri veya sigortalıların talebi üzerine, sigortalı bir olayın gerçekleşmesi sonrasında meydana gelen hasarı veya zararı inceleyerek tespit eden ve raporlayan bir uzmandır.

Sigorta eksperleri, hasarın meydana geldiği yerde, incelemeler yaparak hasarın nedenini, türünü, derecesini, miktarını ve tazmin edilebilir olup olmadığını belirlemeye çalışırlar. Hasarın tespiti ve değerlendirilmesi işlemi sonrasında, sigorta şirketine rapor sunarlar. Bu raporlar, sigortalıların talebi üzerine veya sigorta şirketlerinin incelemesi sonrasında hasarın tazminat kapsamı ve miktarını belirlemek için kullanılır.

Ayrıca, sigorta eksperleri, risk analizi yaparak, sigortalanacak mal veya kişinin değerini belirleyebilirler. Bu analizler, sigorta primlerinin belirlenmesinde ve sigorta şirketlerinin risk yönetiminde önemli bir rol oynamaktadır.

Sigorta eksperi olmak için, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya ilgili mesleki eğitimleri almış olmak gerekmektedir. Sigorta eksperleri ayrıca, sigorta şirketlerinin düzenlediği sertifikasyon programlarını tamamlayarak da çalışabilirler.

Sigorta Eksperi Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Sigorta eksperi olmak için üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya yüksek lisans derecesi almış olmak gerekmektedir. Bu bölümler arasında işletme, maliye, ekonomi, mühendislik gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmaların kendi bünyelerinde düzenledikleri eğitim programlarına da katılarak, sektörün gerektirdiği bilgi ve becerileri geliştirmek mümkündür.

Sigorta Eksperi'nin İş İmkanları?

Sigorta eksperleri, sigorta şirketleri veya bağımsız danışmanlık firmaları tarafından işe alınarak çalışabilirler. Sigorta eksperlerinin iş imkanları, sigorta sektöründeki talebe ve ihtiyaca bağlı olarak değişebilir. Sigorta sektöründe oluşabilecek herhangi bir zararın tespit edilmesi ve bu zararın tutarının belirlenmesi için sigorta eksperlerine ihtiyaç duyulur. Bu nedenle, sigorta sektöründeki büyüme ve gelişme, sigorta eksperleri için yeni iş fırsatları yaratabilir. Bunun yanı sıra, bağımsız danışmanlık firmalarında çalışan sigorta eksperleri, müşterilerin sigorta taleplerini değerlendirmek için kullanılabilir.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×