İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Kriterleri seçtikten sonra ARA tuşuna basın1

Ara Menüsü

Aranacak Kelime
Nerede Aransın?

Şehir

Sektör

Bölüm

Pozisyon

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Engel Durumu

İlan TarihiKriterleri seçtikten sonra ARA tuşuna basın

Aranacak Kelime

Nerede Aransın?

Şehir

Sektör
Bölüm

Pozisyon

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Engel Durumu

İlan Tarihi

Arama Tipi
Tüm alanlar
Şehir
Adıyaman

Adıyaman İş İlanları

Adıyaman İş İlanları listesi

Adıyaman İş İlanları inceleyerek uygun olan iş ilanlarına başvuru yapabilir, firmalara özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

1. sayfa

Maalesef İş Bulunamadı!

Aradığınız kritere uygun iş ilanı bulunamadı

Adıyaman İlinin İş Durumu

Firma Şartları

İmalat sektöründe faaliyet göstermek En az iki sigortalı çalışana sahip olmak, İŞKUR?a kayıtlı olmak, Destek ödemesi yapılan sürenin en az iki katı kadar süreyle istihdam etmeyi taahhüt etmek. İşverenler iş yerlerinde çalıştırdıkları sigortalı sayısının %10?una kadar katılımcı talep edebilmektedir. Kadın İstihdamı İçin Pozitif Ayrımcılık Projesinde Karşılanacak Giderler : İşverenlere; Proje kapsamında çalıştırdıkları her kadın işçi için aylık 25.000 TL?ye kadar prim, vergi ve ücret desteği sağlanmaktadır. Proje Kapsamında çalışan kadın işçiye 0-66 ay aralığında çocuk sahibi olması halinde aylık 3.000 TL çocuk bakım desteği verilecektir.

Personel Şartları

İşe giriş tarihi itibarıyla Kuruma kayıtlı kadın işsiz olmak, İşe giriş tarihi itibarıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İşe giriş tarihinden önceki son bir ayda uzun vadeli sigorta kolları kapsamında sigortalı olmamak, İşe giriş tarih itibarıyla 18 yaşından büyük 35 yaşından küçük olmak, İşverenin eşi, ikinci dereceye kadar kan veya kayın hısımı olmamak, Kurum tarafından düzenlenen mesleki eğitim kursu veya işbaşı eğitim programı kapsamında bekleme süresine tabi olmamak, İşe giriş tarihi itibarıyla kurs veya programlara katılmama yönünde yaptırım uygulanmıyor olmak, İşe giriş tarihinden önceki on iki aylık dönemde söz konusu iş yerinin bağlı bulunduğu vergi numarası altında yer alan herhangi bir iş yerinde istihdam edilmemiş olmak.

Teşvikten faydalanmak veya detaylı bilgi almak için lütfen iletişim kurunuz...

Şuanda Adıyaman İş İlanları arıyorsunuz.Farklı iş ilanlarına bakmak için, "Aranacak Kelime" alanına bir kelime yazarak, ilan başlığında yada firma adında arama yapabilirsiniz. "Şehir", "Sektör", "Bölüm, "Pozisyon" seçerek aradığınız iş ilanına kolayca ulaşabilirsiniz. "Çalışma Şeklini", "Cinsiyet", Engelliniz varsa "Engel Durumu" seçerek iş ilanlarını süzebilirsiniz.
×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.


×