Job Seeker Login
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Login
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

ÇANKAYA BİRLİKDE ERCİYES BÖREK BAY BAYAN TEGAHTAR

Erciyes Börek

Gıda / Gıda / Garson
İlan Tarihi :
07-01-2020 10:57:44
Şehir / İlçe :
Sektör :
Gıda
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 18 - 45

ÇANKAYA BİRLİKDE ERCİYES BÖREK BAY BAYAN TEGAHTAR iş ilanı - Erciyes Börek

İş İlanı Detayı


ÇANKAYA BİRLİK MAHALLESİNDE ERCİYES BÖREKCİSİNDE BAY BAYAN ELEMAN ARANMAKDADIR
Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon ÇANKAYA BİRLİKDE ERCİYES BÖREK BAY BAYAN TEGAHTAR
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
Erciyes Börek


×

İş İlanına Başvur

ikon ÇANKAYA BİRLİKDE ERCİYES BÖREK BAY BAYAN TEGAHTAR iş ilanına başvurmak ve Erciyes Börek firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
erkan kaya
Telefon :
053229492
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

07/01/2020

ÇANKAYA BİRLİKDE ERCİYES BÖREK BAY BAYAN TEGAHTAR

Erciyes Börek

Ankara/ÇUBUK


Gıda

Erciyes Börek logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Garson Mesleği

Garson Ne İş Yapar ?

Garson, restoran, kafe, bar, otel veya herhangi bir yeme-içme yerinde müşterilerin siparişlerini alır, yiyecek ve içecek servisi yapar ve müşterilerin taleplerine cevap verir. Garsonlar, müşteri hizmetleri becerilerine sahip olmalıdırlar ve zaman yönetimi, iletişim, sorun çözme ve takım çalışması gibi becerileri de geliştirmelidirler. Ayrıca, menüyü bilmek, yeme-içme yerinin günlük işleyişine hakim olmak ve yiyecek ve içeceklerin sunumunda profesyonel olmak da önemlidir.

Garson Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almalı ?

Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı özel kurslarda Servis Elemanı (Garsonluk) Kursu eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimlerin sonunda MEB onaylı sertifika verilmektedir.
Garsonlar, restoranlar, kafeler, oteller ve diğer yeme-içme yerleri tarafından işe alınırken, genellikle bir dizi eğitim programına tabi tutulurlar. Bu eğitimler, yeme-içme yerinin özel prosedürleri, menü ve içeceklerin sunumu, hijyen ve temizlik kuralları, iletişim ve müşteri hizmetleri becerileri ve hatta bazen işletme yönetimi konularını içerebilir.
Garsonların, müşteri hizmetleri, zaman yönetimi, takım çalışması, iletişim ve sorun çözme becerileri gibi genel iş becerilerini geliştirmeleri de önemlidir.
Garsonlar, kariyerlerinde ilerlemek istiyorlarsa, yiyecek hizmetleri alanında eğitim ve sertifikalar alabilirler. Bu eğitimler, yiyecek ve içeceklerin sunumu, menü tasarımı, restoran yönetimi, barista eğitimi vb. konuları kapsayabilir.

Garson İş İmkanları ?

Garsonlar, restoranlar, kafeler, barlar, oteller, turistik tesisler, yemek servisi yapan şirketler gibi birçok sektörde iş imkanı bulabilirler. Garsonlar, yemek servisi yaparak müşterilerle etkileşime girer ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. Günümüzde, gıda ve konaklama sektörlerinin büyümesi, garsonlar için iş imkanlarını artırmaktadır. Ayrıca, turizm sektöründeki artış da garsonlar için iş olanaklarını artırmaktadır. Büyük şehirlerdeki yeme-içme yerleri, garsonlar için iş fırsatlarına sahip olduğu gibi, küçük kasabalardaki kafeler ve restoranlar da garsonlar için iş fırsatları sunar. Garsonlar, part-time veya tam zamanlı olarak çalışabilirler. Ayrıca, turizm sektöründe mevsimsel işler de mevcuttur. Garsonlar, kariyerlerinde ilerlemek istedikleri takdirde, işletme yönetimi, gıda ve içecek yönetimi veya diğer ilgili alanlarda eğitim alarak kariyerlerini geliştirebilirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. belongs to.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×