İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
Menpet Petrol Turizm Tic Gıda A.ş
İlan Tarihi :
12-02-2020 10:07:46
Şehir / İlçe :
Sektör :
Gıda
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 18 - 55

KOKOREÇÇI iş ilanı - Menpet Petrol Turizm Tic Gıda A.ş

İş İlanı Detayı


aoc deki işletmemize yetiştirilmek üzere kokoreççi (maaş+sgk+yemek+servis)

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon KOKOREÇÇI
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
Menpet Petrol Turizm Tic Gıda A.ş


×

İş İlanına Başvur

ikon KOKOREÇÇI iş ilanına başvurmak ve Menpet Petrol Turizm Tic Gıda A.ş firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Sabit Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Menpet Petrol Turizm Tic Gıda A.ş

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Kokoreç Ustası Mesleği

Kokoreç Ustası Ne İş Yapar?

Kokoreç ustası, özellikle Türk mutfağında yer alan bir yiyecek olan kokoreç'in hazırlanması, pişirilmesi ve sunulması işlemlerinden sorumlu kişidir. Genellikle restoran veya sokak satıcısı olarak çalışabilirler. Kokoreç ustaları, kokoreç'i temizleme, kesme, baharatlama ve pişirme işlemlerini yapmakla görevlidirler. Ayrıca, müşterilerin siparişlerini alır ve servis ederler.

Kokoreç ustası olmak için özel bir eğitim veya sertifika gerekmemektedir. Ancak, yiyecek işleri sektöründe tecrübe sahibi olmak, hijyen kurallarına hakim olmak ve müşteri hizmetleri konusunda bilgi sahibi olmak önemlidir.

Kokoreç ustaları genellikle sokak satıcıları olarak çalışsa da, restoranlar veya yeme-içme işletmelerinde de iş bulma imkanları mevcuttur. Ayrıca, girişimci bir ruha sahip olan kokoreç ustaları kendi işyerlerini açabilirler.

Kokoreç Ustası Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Kokoreç ustası için özel bir eğitim programı bulunmamaktadır. Genellikle bu mesleği icra edenler, işi ustalıkla yapabilmek için bir süre deneyim kazanarak tecrübe sahibi olurlar. Bununla birlikte, hijyen kurallarına ve gıda güvenliği konularına hakim olmak önemlidir ve bu konularda eğitim almak, kokoreç ustası olarak çalışırken avantaj sağlayabilir.

Kokoreç ustası olmak isteyen kişilerin öncelikle gıda sektörü hakkında bilgi sahibi olmaları, ayrıca kesim, temizleme, pişirme ve sunum teknikleri gibi konularda da deneyim kazanmaları gerekmektedir. Bu deneyimi kazanmak için, lokantalarda veya sokak lezzetleri işletmelerinde çalışarak tecrübe edinebilirler.

Kokoreç Ustası'nın İş İmkanları?

Kokoreç ustası, genellikle sokak lezzetleri olarak bilinen yiyecekleri hazırlayan bir tür sokak yemeği satıcısıdır. Bu nedenle, genellikle bir işyerinde çalışmak yerine, kendi işini kurarak sokakta veya açık hava pazarlarında kokoreç satmaktadır. Kokoreç ustası olmak için özel bir eğitim almak gerekmez. Ancak, gıda hijyeni, işletme yönetimi ve müşteri hizmetleri konularında bilgi sahibi olmak faydalı olabilir.

Kokoreç ustaları için iş imkanları, genellikle kendi işini kurarak oluşur. İşletme sahibi olarak, kendi kokoreç standını açabilir veya bir yiyecek kamyonu veya römork kiralayabilirler. Ayrıca, bazı restoranlarda ve sokak yiyecekleri pazarlarında kiralanabilirler. Ancak, iş imkanları mevsimsel olabilir ve belirli bir bölgedeki sokak yiyecekleri yönetmeliklerine uyum sağlamak zorunda kalabilirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×