Job Seeker Login
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Login
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
GÜNEYCE MARKET

Market Elemanı

GÜNEYCE MARKET

Gıda / Market / Manav
İlan Tarihi :
12-06-2020 18:21:02
Şehir / İlçe :
Sektör :
Gıda
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 20 - 50

Market Elemanı iş ilanı - GÜNEYCE MARKET

İş İlanı Detayı


bahçelievler emek mahallesindeki marketimize müşteri ilişkileri iyi manav yardımcısı ve tecrübeli reyon elemanı
Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon Market Elemanı
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
GÜNEYCE MARKET


×

İş İlanına Başvur

ikon Market Elemanı iş ilanına başvurmak ve GÜNEYCE MARKET firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
ADEM YALÇIN
Telefon :
3124315624
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

12/06/2020

Market Elemanı

GÜNEYCE MARKET

Ankara/ÇANKAYA


Gıda


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Manav Mesleği

Manav Ne İş Yapar?

Manav, taze meyve, sebze ve bazen de diğer ürünlerin satışını yapan bir esnaftır. Manavlar, toptan veya perakende olarak ürünleri satın alabilir ve müşterilere sunabilirler.

Bir manavın işi, müşterilerden sipariş almak, ürünleri tedarik etmek, ürünleri hazırlamak, fiyatlandırmak, düzenlemek ve satmak gibi çeşitli görevleri içerir. Ayrıca, müşterilere ürünler hakkında bilgi verebilir ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için önerilerde bulunabilirler.

Manavlar, genellikle işletmelerini temiz ve düzenli tutmak, ürünleri taze tutmak ve stok seviyelerini izlemek gibi sorumluluklarla da karşı karşıyadırlar. İşletmelerini yönetmek için finansal becerilere, stok yönetimi becerilerine ve müşteri hizmetleri becerilerine sahip olmaları gerekebilir.

Sonuç olarak, bir manavın işi, taze meyve, sebze ve bazen de diğer ürünlerin satışını yapmak ve işletmeyi yönetmekle ilgilidir. Manavların, müşteri hizmetleri, stok yönetimi ve finansal beceriler gibi birçok farklı alanda yeterlilik sahibi olmaları gerekebilir.

Manav Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Manav olmak için belirli bir eğitim veya diploma gereksinimi yoktur. Ancak, genellikle en azından lise diplomasına sahip olmak tercih edilir.

Manavlar, ürünlerin seçiminde, satın alımında ve satışında uzman oldukları için, ürünlerin tanınması, doğru depolanması ve hazırlanması hakkında iyi bir anlayışa sahip olmaları önemlidir. Bu nedenle, birçok manav, sebzelerin, meyvelerin ve diğer ürünlerin büyüme koşulları, saklama yöntemleri, çeşitleri ve sezonları hakkında bilgi edinmek için özel eğitimlere katılır.

Ayrıca, işletmeyi yönetmek için iyi finansal beceriler, stok yönetimi becerileri ve müşteri hizmetleri becerileri de gereklidir. Bazı manavlar, bu becerileri geliştirmek için işletme yönetimi veya pazarlama gibi ilgili bir alanda eğitim almış olabilirler.

Manavlar, işletmelerini büyütmek veya daha yüksek seviyelerde iş yapmak istediklerinde, ilgili bir alanda lisans veya yüksek lisans derecesi de alabilirler. Ancak, bu seviyedeki eğitim genellikle gerekli değildir ve çoğu manav işlerinde deneyim ve yetenekleri ile ilerleme kaydederler.

Özet olarak, manav olmak için belirli bir eğitim gereksinimi yoktur. Ancak, ürünlerin doğru tanınması ve işletmenin yönetimi için bazı özel eğitimlere veya işletme yönetimi, pazarlama gibi ilgili bir alanda eğitime katılmak faydalı olabilir.

Manav'ın İş İmkanları?

Manavlar, gıda endüstrisindeki birçok farklı sektörde çalışabilirler. Özellikle gıda perakendeciliği sektöründe, süpermarketler, hipermarketler, bakkallar ve manavlar gibi yerlerde iş imkanları vardır.

Ayrıca, restoranlar, oteller, catering firmaları ve diğer yeme-içme işletmeleri gibi gıda hizmetleri sektöründe de çalışabilirler. Bu işletmelerde, manavlar ürünleri temin eder, hazırlar ve sunarlar.

Manavlar ayrıca, kendi işletmelerini de açabilirler. Özellikle kalabalık şehirlerde, müşterilerin taze, yerel ürünlere talebi arttıkça, bağımsız manavların işletmeleri giderek popüler hale gelmektedir.

Sonuç olarak, manavlar gıda endüstrisinde farklı sektörlerde iş imkanlarına sahiptirler. Özellikle gıda perakendeciliği sektörü ve yeme-içme işletmeleri, manavlar için en yaygın iş fırsatlarıdır.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. belongs to.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×