İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Emir Girşimcilik

Hizmet - İşletme Servisi / Bireysel Pazarlama / Süpervizör
30-11-2020 20:39:25
Hizmet - İşletme Servisi
Freelance(Serbest Çalışma)
Erkek veya Kadın / 18 - 70

Vasıflı Vasıfsız Eleman iş ilanı - Emir Girşimcilik

İş İlanı Detayı

Vasıflı ya da vasıfsız dış görünüşüne önem veren, ekip çalışmasına uygun, kendini geliştirmek ve kariyer gibi hedefleri olan çalışma arkadaşları aranmaktadır

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Vasıflı Vasıfsız Eleman
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

Emir Girşimcilik


×

İş İlanına Başvur

Vasıflı Vasıfsız Eleman iş ilanına başvurmak ve Emir Girşimcilik firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Süpervizör Mesleği

Süpervizör Ne İş Yapar?

Süpervizör, bir işletmede çalışan personelin performansını yöneten ve süreci izleyen kişidir. Çalışanların işlerini doğru ve zamanında yapmalarını sağlamak, işlerin verimli ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamak süpervizörün görevleri arasındadır. Süpervizörler ayrıca işletmenin müşteri ilişkilerini yönetir ve müşteri memnuniyetini artırmak için çalışanların eğitimine katkıda bulunurlar.

Süpervizörler, işletmenin yöneticileri ve diğer yönetim pozisyonları ile birlikte çalışarak, stratejik hedefleri belirler ve işletme için gerekli olan kaynakları yönetirler. Ayrıca, süpervizörler, işletmedeki iş süreçlerini analiz ederek ve iyileştirerek verimliliği artırırlar.

Süpervizör pozisyonları birçok farklı sektörde bulunabilir, örneğin üretim, lojistik, perakende satış, turizm, sağlık ve eğitim sektörleri gibi birçok sektörde ihtiyaç duyulur.

Süpervizör Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Süpervizör olmak için genellikle ilgili bir alanda lisans veya ön lisans derecesine sahip olmak gerekiyor. Ancak, birçok süpervizör deneyimleriyle de pozisyonlarına yükselirler. Ayrıca, liderlik, yönetim ve iletişim becerileri, işletme ve finansal yönetim gibi konularda bilgi ve beceri sahibi olmak da önemlidir. Bu becerileri geliştirmek için işletme yönetimi, liderlik ve insan kaynakları yönetimi gibi konularda eğitim programlarına katılabilirsiniz.

Süpervizör'ün İş İmkanları?

Süpervizörlerin iş imkanları oldukça geniştir, çünkü bu pozisyon birçok sektörde mevcuttur. Örneğin, üretim, hizmet, perakende, sağlık, eğitim, bilişim gibi sektörlerde süpervizörler iş bulabilirler.

Süpervizör olarak çalışmak isteyenlerin öncelikle seçtikleri sektörlerdeki iş ilanlarını takip etmeleri, ilgili firmalara başvurmaları gerekir. Ayrıca özellikle üretim ve hizmet sektörlerinde süpervizör pozisyonlarına yükselmek için tecrübe kazanmak, işletme, yönetim gibi konularda eğitim almak faydalı olabilir.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×