İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Ev İşlerine Yardımcı Bayan

Doktor Muayenehanesi

Hizmet - İşletme Servisi / Temizlik / Temizlik Elemanı
18-02-2023 12:50:39
Hizmet - İşletme Servisi
Tam Zamanlı(Full Time)
Kadın / 20 - 40

Ev İşlerine Yardımcı Bayan iş ilanı - Doktor Muayenehanesi

İş İlanı Detayı

Ev işleri, Yemek, temizlik, ütü vb. hizmetler için 1 erişkin (tıp doktoru), 16 yaş erkek çocuğu ve 20 yaş kız çocuğu olan bir aile için haftada 2 gün (pazartesi, perşembe) çalışacak, sigara içmeyen, 20-40 yaşında deneyimli ve sağlıklı bayana ihtiyaç vardır. Aylık maaş performansa göre belirlenecektir. Daha önceki çalışma süreci için referans istenecektir. Lütfen kendiniz hakkında, neden sizi işe almalıyım sorusuna cevap olarak bir resminizle birlikte bilgi veriniz. Lütfen telefonla aramayın Önce neden işe size almam gerektiğini, özelliklerinizi burada ve kobiber@gmail.com. e-mail adresine yazıyla anlatınız. Telefon numaranızı da yazınız ki ben sizi arayayım. Evde küçük, 1 yaşında ev köpeği vardır. Köpek sevmeyen aramasın lütfen. İyi niyet ve çalışma isteği esastır.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Ev İşlerine Yardımcı Bayan
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

Doktor Muayenehanesi


×

İş İlanına Başvur

Ev İşlerine Yardımcı Bayan iş ilanına başvurmak ve Doktor Muayenehanesi firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Temizlik Görevlisi Mesleği

Temizlik Görevlisi Ne İş Yapar ?

Temizlik görevlisi çalıştığı iş yerinin; Yerlerini paspaslamak, gerekirse parlatmak, camları açarak havalandırmasını yapmak, süpürme işlemi yapmak, çalışma alanlarında bulunan çöpleri toplamak, cam silme İşlerini yapar.

Temizlik Görevlsi Hangi Eğitimleri Almalı ?

Temizlik Görevlisinin herhangibi bir eğitimi yoktur. Ama Hijyen ve temizlik belgelerini Halk eğitim gibi Milli Eğtim Bakanlığına bağlı olan eğitim kurumlarından (Halk Eğitim kurumu) almalıdır. Özel sektörde temizlik görevlisi olarak çalışabilmek için okur yazar olmak yeterlidir. Kamu sektöründe merkezi yerleştirmelerde ortaöğretim yeterli olcaktır.

Temizlik Görevlisi İş İmkanları ?

Kamu Kurumlarında ve Özel sektörde iş olanağı bulunmaktadır.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×