İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Kriterleri seçtikten sonra ARA tuşuna basın1

Ara Menüsü

Aranacak Kelime
Nerede Aransın?

Şehir

Sektör

Bölüm

Pozisyon

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Engel Durumu

İlan TarihiKriterleri seçtikten sonra ARA tuşuna basın

Aranacak Kelime

Nerede Aransın?

Şehir

Sektör
Bölüm

Pozisyon

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Engel Durumu

İlan Tarihi

Arama Tipi
Tüm alanlar
Şehir
Balıkesir

Balıkesir İş İlanları

Balıkesir İş İlanları listesi

Balıkesir İş İlanları inceleyerek uygun olan iş ilanlarına başvuru yapabilir, firmalara özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

1. sayfa

Balıkesir İlinin İş Durumu

Balıkesir Şehrinde İş İmkanları Nelerdir?

Balıkesir şehrinde iş imkanları turizm, tarım, sanayi ve hizmet sektörlerinde bulunabilir. Balıkesir, güzel plajları, tarihi yapıları ve kültürü ile turizm sektöründe büyük bir potansiyel sunmaktadır. Turizm sektöründe otel işletmeciliği, tur rehberliği, tur operatörlüğü gibi fırsatlar bulunabilir. Tarım sektörü, Balıkesir'in verimli toprakları nedeniyle önemli bir rol oynar ve tarımsal ürünlerin üretimi, pazarlanması ve işlenmesi gibi iş fırsatları sunar. Sanayi sektörü, Balıkesir'in gelişmiş sanayi altyapısı nedeniyle birçok fırsat sunar, bu sektörde makine, tekstil, gıda, metalürji gibi sanayi alanlarında faaliyet gösteren şirketler bulunabilir.

Şuanda Balıkesir İş İlanları arıyorsunuz.Farklı iş ilanlarına bakmak için, "Aranacak Kelime" alanına bir kelime yazarak, ilan başlığında yada firma adında arama yapabilirsiniz. "Şehir", "Sektör", "Bölüm, "Pozisyon" seçerek aradığınız iş ilanına kolayca ulaşabilirsiniz. "Çalışma Şeklini", "Cinsiyet", Engelliniz varsa "Engel Durumu" seçerek iş ilanlarını süzebilirsiniz.
×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.


×