İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

EKSANTRIK PRES OPERATÖRÜ

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.

İmalat / Fabrika / Pres Operatörü
17-08-2023 15:56:27
İmalat
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek veya Kadın / 25 - 50

EKSANTRIK PRES OPERATÖRÜ iş ilanı - SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.

İş İlanı Detayı

İş Tanımı
Tuzlada ki teneke kutu üreten fabrikamızda;

20 ile 65 ton arası değişik kapasitelerde ki preslerde görev alacak EKSANTRİK PRES OPERATÖRÜ aranıyor.
MAAŞ + AGİ + MESAİ + SERVİS + YEMEK

Fabrika Adres: İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi


Aranan Nitelikler
Eksantrik pres tecrübesi olan,
En az 3 yıl pres operatörlüğü yapmış,
Pendik, Kurtköy,Tuzla, Darıca, Gebze, Orhanlı ve civarında ikamet eden,
Askerlik görevini yerine getirmiş,
25 / 50 yaş arası,
Bay veya bayan,

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

EKSANTRIK PRES OPERATÖRÜ
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.


×

İş İlanına Başvur

EKSANTRIK PRES OPERATÖRÜ iş ilanına başvurmak ve SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş. firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Pres Operatörü Mesleği

Pres Operatörü Ne İş Yapar?

Pres operatörleri, pres makinelerini kullanarak metal veya plastik malzemeleri şekillendiren ve parçalayan işçilerdir. Presler, metal veya plastik levhaları veya kalıpları, önceden belirlenmiş bir şekle sokmak için yüksek basınç uygularlar.

Pres operatörleri, pres makinelerinin işleyişini izleyerek, makineye malzeme yükleyerek, üretim hattını ayarlayarak ve presleme işlemi sırasında makineyi kontrol ederek çalışırlar. Ayrıca, presleme işleminden sonra parçaları ayırarak, keserek ve taşıyarak son ürünlere hazırlarlar. Pres operatörleri ayrıca, makine arızalarını gidermek, makine ayarlarını düzeltmek ve bakımını yapmak gibi sorunları çözmek için genellikle basit mekanik becerilere de sahiptirler.

Pres operatörleri, genellikle imalat sektöründe çalışırlar ve otomotiv, metal işleme, plastik enjeksiyon, mobilya, oyuncak ve ev eşyası üretimi gibi endüstrilerde istihdam edilirler.

Pres Operatörü Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Pres operatörü olmak için özel bir eğitim veya diploma gerekliliği yoktur. Ancak, genellikle lise diplomasına sahip olmak tercih edilir. Bazı işverenler, pres operatörlüğü gibi belirli mesleklerde uzmanlık sağlamak için mesleki eğitim programları veya mesleki kurslar sunarlar.

Pres operatörleri, genellikle iş başında eğitim alırlar ve işyerindeki deneyimleri sayesinde becerilerini geliştirirler. İşe alım sürecinde, potansiyel pres operatörleri, temel matematik becerilerine, mekanik bilgiye ve pres makineleri hakkında temel bilgilere sahip olmaları gerekmektedir.

Ayrıca, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına aşina olmaları da gereklidir. İş sağlığı ve güvenliği sertifikalarına sahip olmalarını da tercih edebilirler.

Pres Operatörü İş İmkanları?

Pres operatörleri genellikle imalat sektöründe istihdam edilirler ve otomotiv, metal işleme, plastik enjeksiyon, mobilya, oyuncak ve ev eşyası üretimi gibi endüstrilerde iş bulabilirler.

Üretim endüstrilerindeki artan talep, pres operatörleri için iş imkanlarını artırmaktadır. Ayrıca, teknolojik gelişmeler nedeniyle pres operatörlerinin daha gelişmiş makineleri kullanabilme yeteneğine sahip olmaları gerekiyor. Bu nedenle, pres operatörleri için iş fırsatları teknolojinin ilerlemesiyle birlikte de artmaktadır.

Bunun yanı sıra, pres operatörleri için bir diğer iş imkanı, üretim hatlarının bakımı ve onarımı ile ilgili işlerdir. Pres makinelerinin düzenli bakımı ve arızalarının giderilmesi, pres operatörlerinin işlerinin yanı sıra, bakım personeli olarak da iş bulmalarını sağlayabilir.

Sonuç olarak, pres operatörleri, endüstrideki artan üretim talepleri nedeniyle birçok iş imkanına sahiptirler ve işletmelerin pres makinelerinin düzenli bakım ve onarım ihtiyacı nedeniyle bakım personeli olarak da çalışabilirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×