×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Kriterleri seçtikten sonra ARA tuşuna basın

Ara Menüsü
Aranacak Kelime
Nerede Aransın?


Şehir

Sektör

Bölüm

Pozisyon

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Engel Durumu

İlan Tarihi


Kriterleri seçtikten sonra ARA tuşuna basın

Aranacak Kelime

Nerede Aransın?


Şehir

Sektör

Bölüm


Pozisyon

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Engel Durumu

İlan Tarihi


Arama Tipi
Tüm alanlar
Şehir
İstanbul

İstanbul İş İlanları

İstanbul İş İlanları listesi

İstanbul İş İlanları inceleyerek uygun olan iş ilanlarına başvuru yapabilir, firmalara özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

1. sayfa

1

İstanbul İlinin İş Durumu

İstanbul'da İş Olanakları

Türkiye'nin nüfusu en kalabalık şehri olan İstanbul İş olanakları konusunda'da Türkiye'nin lideri konumundadır. İstanbul İş ilanları yıllık bakıldığında milyonları geçmektedir. Buda İş aramak bulmak isteyenlerin sayesinde İstanbul'a göçü artırmış.

İstanbul'un Sanayi Yapısı

Türkiye'nin Finans merkezi olan, İstanbul Borsasında bu ilde barındırmaktadır. İstanbul Türkiye'nin en büyük ekonomik payını almaktadır. Türkiye'nin sanayi ve üretim merkezi olan İstanbul, tarihsel geçmişi sayesinde turizmde önemli bir yer tutmaktadır. İstanbul'da, İstanbul Havalimanı, Osmangazi Köprüsü ve Kanal İstanbul gibi projelerle hızlı bir şekilde ulaşım ağını geliştirmiştir. Lojistik ağı güçlendikçe sanayisi de o oranda büyümektedir.

İstanbul'da En Çok Aranan İşler

Üretim montaj elemanı, Alüminyum ustası, Eksantrik pres operatörü, Sevkiyat personeli, Şoför (Kamyon vb..), İmalat bölümlerine vasıflı ve vasıfsız elemanlar, Toz boya ustası, Muhasebe elemanı, İthalat İhracat Personeli, vb.. işlere ihtiyaç vardır. Bu İşlere iş İlanı yayınlayan sitelerden başvurabilirsiniz.

Şuanda İstanbul İş İlanları arıyorsunuz.Farklı iş ilanlarına bakmak için, "Aranacak Kelime" alanına bir kelime yazarak, ilan başlığında yada firma adında arama yapabilirsiniz. "Şehir", "Sektör", "Bölüm, "Pozisyon" seçerek aradığınız iş ilanına kolayca ulaşabilirsiniz. "Çalışma Şeklini", "Cinsiyet", Engelliniz varsa "Engel Durumu" seçerek iş ilanlarını süzebilirsiniz.×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.