İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Enjeksiyon Pres Ustaları

KENT KURUMSAL LTD.ŞTİ

İmalat / İmalat / Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı
18-11-2023 14:32:04
İmalat
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek / 20 - 45

Enjeksiyon Pres Ustaları iş ilanı - KENT KURUMSAL LTD.ŞTİ

İş İlanı Detayı

Arnavutköy'de bulunan firmamıza; Enjeksiyon pres bölümlerinde vardiyalı (2.VARDİYA) çalışacak üretim personelleri En az İlköğretim mezunu, Orta Okul Mezunu, Lise Mezunu, Yüksek Okul Mezunu Tecrübeli veya tecrübesiz, Askerliğini yapmış, 20 ile 45 yaş aralığında, Bay personeller alınacaktır. Çalışma haftanın 6 günüdür. (CUMARTESİ GÜNÜ FULL FAZLA MESAİ ÖDENMEKTEDİR.) Pazar günleri tatildir. Çalışma sistemi 2 vardiyalı-Vardiya saatleri: 1.Vardiya 08:00-18:00 2.Vardiya 20:00-06:00 saatleri arasındadır. Her gün 2 saat fazla mesai olarak ödenmektedir. Avcılar (Ispartakule ve Tahtakale) ,Arnavutköy, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Merter, Güneşli,Mahmutbey, Esenler, Küçükçekmece, Cennet ,Sefaköy, Halkalı, Söğütlüçeşme bölgelerine servislerimiz vardır. Bu bölgelerde ikamet edenler tercih edilecektir. Sosyal imkanlar: Servis + yemek + maaş(Asgari ücretin üzerindedir. Net ücret 15.000 tl dir.) + Her ay 2000 tl devamsızlık primi+ Her yıl 2 defa 1 er maaş ikramiye(Haziran ve Aralık aylarında)+Sgk

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Enjeksiyon Pres Ustaları
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

KENT KURUMSAL LTD.ŞTİ


×

İş İlanına Başvur

Enjeksiyon Pres Ustaları iş ilanına başvurmak ve KENT KURUMSAL LTD.ŞTİ firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×