×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
Umran Oto Ekspertiz

FORMEN VE SERVİS MÜDÜRÜ

Umran Oto Ekspertiz

Otomotiv / Servis / Müdür
İlan Tarihi :
16-03-2020 00:20:37
Şehir / İlçe :
Sektör :
Otomotiv
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 35 - 55

FORMEN VE SERVİS MÜDÜRÜ iş ilanı - Umran Oto Ekspertiz

İş İlanı Detayı


Umran Oto Ekspertiz Merkezleri İstanbul Avrupa ve Asya Bölgelerinde açılacak şubelerimizde çalışacak deneyimli, konusunda Uzman SERVİS Formeni ve Servis Müdürlüğü konusunda deneyimli çalışma arakadaşları aranmaktadırİş İlanına Başvur

ikon FORMEN VE SERVİS MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak ve Umran Oto Ekspertiz firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
Mustafa ÇAPKUR
Telefon :
4445417
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Umran Oto Ekspertiz

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×