Job Seeker Login
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Login
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
Hayal Salon

SAÇTAN ANLAYAN TECRÜBELI BAYAN PERSONEL

Hayal Salon

Kozmetik / Tasarım / Kadın Kuaförü
İlan Tarihi :
25-07-2022 00:00:00
Sektör :
Kozmetik
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Kadın / 18 - 40

SAÇTAN ANLAYAN TECRÜBELI BAYAN PERSONEL iş ilanı - Hayal Salon

İş İlanı Detayı


şirinevlerde bulunan güzellik salonumuza saçtan anlayan tecrübeli bayan personel ve kompleci, yarıcı ve yardımcı bayan personeller alınacaktır. ciddiyet ve disiplinli çalışabilecek iş arkadaşları arıyoruz.maaş+yol+yemek verilmektedir. bahçelievler- şirnevler ve yenibosna civarı tercih sebebidir.
Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon SAÇTAN ANLAYAN TECRÜBELI BAYAN PERSONEL
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
Hayal Salon


×

İş İlanına Başvur

ikon SAÇTAN ANLAYAN TECRÜBELI BAYAN PERSONEL iş ilanına başvurmak ve Hayal Salon firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
serap çifçi
Telefon :
2126526437
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

25/07/2022

SAÇTAN ANLAYAN TECRÜBELI BAYAN PERSONEL

Hayal Salon

İstanbul/BAHÇELİEVLER


Kozmetik

Hayal Salon

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Kadın Kuaförü Mesleği

Kadın Kuaförü Ne İş Yapar?

Kadın kuaförleri, müşterilerin saç kesimleri, boyama, perma, saç stilistiği ve saç bakımı gibi ihtiyaçlarını karşılayan kişilerdir. Bunların yanı sıra, kadın kuaförleri müşterilerine makyaj, manikür ve pedikür gibi hizmetler de sunabilirler.

Kadın kuaförleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve onların taleplerini karşılamak için iletişim ve müşteri ilişkileri becerilerine sahip olmalıdırlar. Ayrıca, saç kesimleri, renk işlemleri ve diğer saç işlemleri için gerekli teknik bilgi ve becerilere de sahip olmaları gerekir.

Kadın kuaförleri, müşterilerinin tarzını ve ihtiyaçlarını anlamak için zaman ayırır ve müşterileri ile birlikte çalışarak en iyi sonucu elde etmeyi hedeflerler. Bu iş, birçok müşteriye aynı anda hizmet vermek, zaman yönetimi becerileri ve yüksek düzeyde hassasiyet gerektirir.

Kadın Kuaförü Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Kadın kuaförü olmak için genellikle bir meslek yüksekokulu veya kuaförlük okulu gibi bir eğitim kurumunda kuaförlük programı tamamlanması gerekmektedir. Bu programlar, saç kesimi, renklendirme, perma, saç bakımı, makyaj ve manikür/pedikür gibi konuları kapsayan dersler içerir.

Ayrıca, birçok kadın kuaförü kendi işlerini açarlar ve bu nedenle işletme yönetimi, muhasebe ve pazarlama gibi konularda da bilgi sahibi olmaları faydalı olabilir.

Kadın kuaförü olmak için bazı eğitim kurumları sertifikalı programlar veya çevrimiçi eğitimler de sunmaktadır. Ayrıca, çıraklık programları aracılığıyla da bu mesleği öğrenmek mümkündür.

Kadın Kuaförü'nün İş İmkanları?

Kadın kuaförleri genellikle kuaför salonlarında, güzellik salonlarında veya SPA merkezlerinde çalışırlar. Bunların yanı sıra, kendi işlerini kurarak kendi kuaför salonlarını açabilirler veya evlerinde müşterilerine hizmet verebilirler.

Kadın kuaförleri ayrıca, moda endüstrisi veya televizyon ve film yapımları gibi sektörlerde de çalışabilirler. Bu sektörlerde, modellerin, oyuncuların veya sunucuların saç ve makyajlarını yaparak onların görünümlerine katkıda bulunabilirler.

Ayrıca, bazı kuaförler eğitim vererek veya saç bakımı ve tarzıyla ilgili ürünler satan şirketlerde danışmanlık yaparak da kariyerlerini sürdürebilirler. Kadın kuaförleri için iş imkanları genellikle büyük şehirlerde daha fazla olma eğilimindedir.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. belongs to.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×