İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

sponsor reklam pazarlama.

Taş Flim

Medya / Halkla İlişkiler / Bölge Sorumlusu
18-12-2020 16:31:16
Medya
Freelance(Serbest Çalışma)
Erkek veya Kadın / 25 - 35

sponsor reklam pazarlama. iş ilanı - Taş Flim

İş İlanı Detayı

Firmamızın Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere;

- Home Office çalışabilecek,
- 25-35 yaşlarında bay ve bayan,
- Diksiyonu düzgün, Prezentabl,
- İkna kabiliyeti yüksek, Enerjik, Dinamik,
- En az lise mezunu,
- Satış ve pazarlama konusunda en az 1 yıl deneyimli,
- Tercihen reklam konusuna hakim olan,
- Şehir dışı seyahat engeli olmayan,
- Prim usulü kazanç elde edecek,
- Pazarlama, Halkla İlişkiler Elemanı ve Sorumluları aranmaktadır.

İletişim:

Taş Film
Genel Müdür
Aydın PUSA
05534752802
İletisim.tasfilm@gmail.com
aydinpusa@gmail.com


Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

sponsor reklam pazarlama.
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

Taş Flim


×

İş İlanına Başvur

sponsor reklam pazarlama. iş ilanına başvurmak ve Taş Flim firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Bölge Sorumlusu Mesleği

Bölge Sorumlusu Ne İş Yapar?

Bölge sorumlusu, bir şirketin belli bir bölgesindeki tüm işlemlerden sorumlu olan kişidir. Bölge sorumlusu, şirketin hedeflerine ulaşmak için bölgesindeki satış, pazarlama, müşteri hizmetleri ve diğer operasyonel faaliyetlerle ilgilenir. Bazı bölge sorumluları, bölgedeki tüm mağazaların, ofislerin veya tesislerin yönetiminden de sorumlu olabilirler.

Bölge sorumlusu işinin bazı önemli görevleri şunlardır:

Bölgedeki tüm satış, pazarlama ve operasyonel faaliyetleri yönetmek,
Bölgede bulunan şirketin mağazalarını, ofislerini veya tesislerini yönetmek,
Bölgedeki satış hedeflerine ulaşmak için stratejiler geliştirmek ve uygulamak,
Müşteri hizmetleri sorunlarını ele almak ve çözmek,
Bölge çalışanlarını yönetmek ve performanslarını değerlendirmek,
Bölgedeki rakiplerin faaliyetlerini takip etmek ve pazar trendlerini analiz etmek.

Bölge sorumlusu olmak için genellikle üniversite eğitimi gereklidir. İşletme, pazarlama, mühendislik veya ilgili bir alanda lisans veya yüksek lisans derecesi sahibi olmak tercih edilir. Ayrıca, bir şirkette yönetim veya liderlik pozisyonlarında deneyim sahibi olmak da önemlidir.

Bölge sorumlusu olarak çalışabileceğiniz çeşitli sektörler vardır, örneğin perakende, gıda ve içecek, finans, sağlık hizmetleri ve endüstriyel üretim gibi. Bölge sorumluları, genellikle büyük şirketlerin merkezi veya bölgesel ofislerinde veya saha operasyonlarında çalışırlar.

Bölge Sorumlusu Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Bölge Sorumlusu genellikle işletmelerde satış, pazarlama, operasyonlar ve yönetim alanlarında görev yapar. Bu nedenle, bir Bölge Sorumlusu olmak için genellikle bir lisans derecesi gereklidir, özellikle işletme, pazarlama, ekonomi, mühendislik, hukuk gibi ilgili bir alanda. Bazı işletmeler, lisans derecesi yerine, iş tecrübesi veya belirli bir uzmanlık alanındaki sertifikaları olan kişileri de tercih edebilir.

Ayrıca, Bölge Sorumluları, işletmenin sektörüne ve işine özgü olarak, özel eğitimler ve sertifikalar da alabilirler. Örneğin, bir Bölge Sorumlusu gıda endüstrisinde çalışıyorsa, gıda güvenliği sertifikaları alması gerekebilir.

Bölge Sorumluları, genellikle yüksek düzeyde iletişim becerilerine, liderlik yeteneklerine ve finansal yönetim konusunda deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Bu nedenle, işletme yönetimi, liderlik, insan kaynakları ve finansal yönetim konularında eğitimler almaları da faydalı olabilir.

Bölge Sorumlusu'nun İş İmkanları?

Bölge sorumlusu, bir şirketin belirli bir bölgedeki faaliyetlerinden sorumlu olan kişidir. Bu kişi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, satışları artırmak, operasyonları yönetmek, personeli yönetmek ve raporlama yapmak gibi birçok farklı görevi yerine getirebilir.

Bölge sorumlusu olarak iş imkanları genellikle büyük şirketlerde mevcuttur. Özellikle perakende, gıda, ilaç, kozmetik, teknoloji, enerji, telekomünikasyon gibi sektörlerde bölge sorumlusu pozisyonları yaygındır. Ayrıca, şirketlerin çoğu, müşteri ilişkileri yönetimi, pazarlama, satış, lojistik, tedarik zinciri ve operasyonlar gibi alanlarda bölge sorumlularına ihtiyaç duyarlar.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×