İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ.

BETON SANTRAL ŞEFİ

R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ.

İnşaat / İmalat / Şef - Amir
İlan Tarihi :
04-01-2020 15:26:26
Şehir / İlçe :
Sektör :
İnşaat
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 35 - 45

BETON SANTRAL ŞEFİ iş ilanı - R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ.

İş İlanı Detayı


Hali hazırda faaliyetine devam etmekte olan beton santralimize, beton sınıflandırma bilgisi olan, personel idaresinde becerikli, müşteri siparşilerini sağlıklı yönlendirebilecek, müşteri siparişlerinin zamanında ulaştırılmasını sağlayabilecek, beton kalitesini düzenli kontrol edebilecek gerektiğinde fikir verebilecek,araç takip, yakıt takip kontrollerini, malzeme alım döngüsünü tutarlı şekilde takibini yapabilecek, analitik düşünebilen, çözüm odaklı, yaptığı işin arkasında durarak firmamız adına güzel işler çıkarabilecek takım lideri ve firmamız adına kar oranına olumlu yönde etki edebilecek çalışmalar -projeler sunabilecek yetkin bir yönetici-lider -şantiye şefi aramaktayız.
maaş yüz yüze görüşmede karşılıklı belirlenecektir.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon BETON SANTRAL ŞEFİ
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ.


×

İş İlanına Başvur

ikon BETON SANTRAL ŞEFİ iş ilanına başvurmak ve R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ. firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Sabit Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

R.G.İZMİR HAZIR BETON LTD.ŞTİ.

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×