×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Kriterleri seçtikten sonra ARA tuşuna basın

Ara Menüsü
Aranacak Kelime
Nerede Aransın?


Şehir

Sektör

Bölüm

Pozisyon

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Engel Durumu

İlan Tarihi


Kriterleri seçtikten sonra ARA tuşuna basın

Aranacak Kelime

Nerede Aransın?


Şehir

Sektör

Bölüm


Pozisyon

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Engel Durumu

İlan Tarihi


Arama Tipi
Tüm alanlar
Şehir
İzmir

İzmir İş İlanları

İzmir İş İlanları listesi

İzmir İş İlanları inceleyerek uygun olan iş ilanlarına başvuru yapabilir, firmalara özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

1. sayfa

1

İzmir İlinin İş Durumu

İzmir'de İş İmkanları

Egenin incisi İzmir ili turizm yönünden gelişmiş ilimizdir. İş arama sitelerinde verilen iş ilanların da ağırlıklı turizm ve limanlar sayesinde ithalat ve ihracat üzerine iş imkanları çoğunluktadır.

İzmir'in Sanayi ve Turizm Durumu

Ro-ro gemileri ile İzmir'de 2020 yılında taşınan toplam araç sayısı 58.600 dur. İzmir'de çok sayıda rüzgar tribünleri kurulmuştur bu sayede 2021 da 1.874 MWm elektrik enerjisi üretilmiştir. Türkiye toplamı enerji ihtiyacının % 17,7'sine denk gelmektedir. İzmir'de 2020 tarihli verilere göre yabancı sermayeli 2800 civarı firma bulunmaktadır. İzmir'in Ocak 2022 tarihi itibariyle vergi gelirleri toplamı 16,2 milyar TL olmuştur.

İzmir'in İş Alanları

Resepsiyon, Kat hizmet görevlisi, Aşçı, Aşçı yardımcısı, Muhasebe elemanı, Rezervasyon uzman yardımcısı, Restoran müdürü, Dış ticaret uzmanı, vb.. işleri ücretli ve ücretsiz iş ilanı veren sitelenden takip edebilirsiniz.

Şuanda İzmir İş İlanları arıyorsunuz.Farklı iş ilanlarına bakmak için, "Aranacak Kelime" alanına bir kelime yazarak, ilan başlığında yada firma adında arama yapabilirsiniz. "Şehir", "Sektör", "Bölüm, "Pozisyon" seçerek aradığınız iş ilanına kolayca ulaşabilirsiniz. "Çalışma Şeklini", "Cinsiyet", Engelliniz varsa "Engel Durumu" seçerek iş ilanlarını süzebilirsiniz.×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.