İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

ÇOCUK BAKICISI

NOVOS DANIŞMANLIK

Danışmanlık / Çocuk Gelişimi / Çocuk Bakıcısı / Çocuk Bakım Elemanı
İlan Tarihi :
11-01-2020 10:46:12
Şehir / İlçe :
Sektör :
Danışmanlık
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Kadın / 25 - 45

ÇOCUK BAKICISI iş ilanı - NOVOS DANIŞMANLIK

İş İlanı Detayı


TAM ZAMANLI VE YATILI OLMAK ÜZERE ÇOCUK BAKIMI KONUSUNDA TECRÜBELİ ADAYLAR ARAMAKTAYIZ.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon ÇOCUK BAKICISI
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
NOVOS DANIŞMANLIK


×

İş İlanına Başvur

ikon ÇOCUK BAKICISI iş ilanına başvurmak ve NOVOS DANIŞMANLIK firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Sabit Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

NOVOS DANIŞMANLIK logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Çocuk Bakıcısı Mesleği

Çocuk Bakıcısı Ne İş Yapar?

Çocuk bakıcısı, çocukların ihtiyaçlarını karşılayarak, ebeveynlerin yokluğunda veya meşguliyetinde çocuklarıyla ilgilenir. Bu işin genel amaçları arasında çocukların güvenliği, sağlıklı gelişimleri ve mutluluğu yer alır. Çocuk bakıcısı, çocuklara oyun oynayarak vakit geçirir, beslenme, hijyen ve uyku düzenlerini takip eder, onları okula veya etkinliklere götürür ve gerekirse çocuklarla ilgili ev işleri yapar.

Çocuk Bakıcısı Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Çocuk bakıcısı olarak çalışmak için herhangi bir özel eğitim gerekliliği bulunmamaktadır. Ancak, çocuk bakıcılığı yapmak isteyenlerin çocuk gelişimi veya ilgili alanlarda eğitim almış olmaları tercih edilebilir.

Bazı ülkelerde, çocuk bakıcısı olarak çalışmak isteyenlerin belirli bir eğitim seviyesine sahip olmaları gerekmektedir.

Ayrıca, birçok ülkede çocuk bakıcısı olarak çalışmak isteyenlerin çocuk bakıcılığı kurslarına katılmaları ve sertifika almaları gerekmektedir. Bu kurslar, çocuk bakımı ve güvenliği, çocuk beslenmesi, çocuk gelişimi ve iletişim becerileri gibi konuları kapsamaktadır.

Çocuk Bakıcısı'nın İş İmkanları?

Çocuk bakıcısı, özellikle çalışan ailelerin küçük çocuklarına bakım hizmeti veren bir meslektir. Bu nedenle, iş imkanları çoğunlukla özel evlerde ya da kreş ve okullarda olabilir. Ayrıca bazı ailelerin seyahatlerinde de yanlarında çocuk bakıcısı götürdükleri bilinmektedir.

Özellikle büyük şehirlerde, çalışan ailelerin sayısının artmasıyla birlikte çocuk bakıcısı ihtiyacı da artmaktadır. Bununla birlikte, iş imkanları özellikle referanslar aracılığıyla bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden de ilanlar yayınlanarak iş bulunabilinir. Bazı aileler ise çocuk bakıcısı hizmeti veren kurum ve ajanslar aracılığıyla işe alım yapabilirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×