İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

MANİKÜRCU,KOMPLECI VE ERKEK KUAFORUNE USTA

SALON İSTANBUL

Diğer / Tasarım / Erkek Berberi - Erkek Kuaförü
13-12-2019 00:14:55
Diğer
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek veya Kadın / 20 - 40

MANİKÜRCU,KOMPLECI VE ERKEK KUAFORUNE USTA iş ilanı - SALON İSTANBUL

İş İlanı Detayı

ACİL BEYLİKDÜZÜ VE CİVARINDA İKAMET EDEN MANİKÜRCU, KOMPLECI VE ERKEK KUAFORUNE USTA ARANIYOR

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

MANİKÜRCU,KOMPLECI VE ERKEK KUAFORUNE USTA
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

SALON İSTANBUL


×

İş İlanına Başvur

MANİKÜRCU,KOMPLECI VE ERKEK KUAFORUNE USTA iş ilanına başvurmak ve SALON İSTANBUL firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Erkek Kuaförü Mesleği

Erkek Kuaförü Ne İş Yapar?

Erkek kuaförleri, erkek müşterilerin saç ve sakal bakımı, kesimi, şekillendirilmesi ve boyanması gibi hizmetler sunan kişilerdir. Erkek kuaförleri ayrıca saç dökülmesi, saç derisi problemleri ve saç bakımı konularında danışmanlık hizmeti de verebilirler.

Erkek kuaförlerinin işleri arasında aşağıdakiler yer alabilir:

Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak ve isteklerini karşılamak için iletişim kurmak.
Saçları kesmek, taraklamak, şekillendirmek ve boyamak.
Sakalları traş etmek, düzeltmek ve bakım yapmak.
Saç dökülmesi, saç derisi problemleri ve saç bakımı konularında danışmanlık yapmak.
Saç ürünleri ve diğer ilgili ürünlerin satışı ve tavsiyesi.
Randevu ve takvim yönetimi, müşteri kayıtlarının tutulması ve ödeme işlemlerinin yapılması.

Erkek kuaförlüğü, geleneksel olarak bir erkek mesleği olarak kabul edilse de, günümüzde kadınlar da bu mesleği icra etmektedir. Erkek kuaförleri, genellikle kendi işletmelerini veya bir kuaför salonunda çalışarak, tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışabilirler.

Erkek Kuaförü Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Erkek kuaförü olmak için herhangi bir özel eğitim şartı yoktur, ancak birçok erkek kuaförü mesleki eğitim ve sertifika programlarına katılarak kendilerini geliştirmektedir.

Erkek kuaförlüğü için öğrenim görenler genellikle bir kuaförlük okulu veya mesleki eğitim merkezinden sertifika veya diploma alırlar. Bu eğitimler genellikle saç kesimi, taranması, şekillendirilmesi ve boyanması tekniklerini öğretirler. Ayrıca, müşteri ilişkileri, randevu yönetimi ve işletme yönetimi gibi konulara da değinilebilir.

Erkek kuaförleri ayrıca staj yaparak veya mentorluk programlarına katılarak da tecrübe kazanabilirler. Bu, gerçek müşteriler üzerinde çalışma fırsatı sunarak, işletme yönetimi, müşteri ilişkileri ve diğer mesleki becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.

Erkek kuaförü olmak için, yaratıcı ve estetik bir zeka ile birlikte el becerisi, detaylara dikkat ve müşterilerle iyi iletişim becerilerine sahip olmak gerekir.

Erkek Kuaförü'nün İş İmkanları?

Erkek kuaförleri, kuaför salonlarında, kuaför dükkanlarında, spa ve spor salonlarında veya kendi işletmelerinde çalışabilirler. Ayrıca, otel ve tatil köylerinde veya askeri üslerde, gemilerde ve uçaklarda gibi farklı sektörlerde de çalışma imkanları vardır.

Erkek kuaförleri, genellikle tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışırlar ve çalışma saatleri esnek olabilir. Hafta sonları ve akşam saatlerinde çalışmak yaygındır. Bazı erkek kuaförleri, kendi işletmelerini açarak kendi işlerini yönetirler.

Erkek kuaförleri, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve müşteri sadakati gibi faktörleri önemseyen bir sektördedir. Başarılı erkek kuaförleri, işletme yönetimi, müşteri ilişkileri, pazarlama ve diğer işletme becerilerine de sahip olmalıdır.

Erkek kuaförlüğü, müşterilerin kişisel bakımları için sürekli ihtiyaç duydukları bir hizmet olduğundan, bu meslekte iş imkanları genellikle istikrarlıdır.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×