İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×
EMC BİLİŞİM

FRONT-END DEVELOPER

EMC BİLİŞİM

Bilgisayar - BT - Internet / Bilgisayar / Web Developer
İlan Tarihi :
26-08-2020 11:56:25
Şehir / İlçe :
Sektör :
Bilgisayar - BT - Internet
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 18 - 35

FRONT-END DEVELOPER iş ilanı - EMC BİLİŞİM

İş İlanı Detayı


Türkiye'nin en iyi Network Marketing ve E-Ticaret Yazılımı yapan firmamıza ;

* Frontend development alanında en az 3 yıl deneyimli,

* İyi derecede HTML5 (XHTML, XML), CSS, (Bootstrap, Foundation, Sass, Less) bunlardan en az birkaçının bilgisine sahip,

* Javascript ve jQuery'ye hakim,

* Tasarımı bire-bir HTML?e dönüştürebilen,

* Cross-browser uyumluluğu ve Responsive Tasarım konusunda deneyimli,

* Frontend Developerın bilmesi gerektiği kadar Adobe (Photoshop, Illustrator vb.) ürünlerinin kullanımına hakim,

* DevOps'a hakim,

* Tercihen görsel algısı yüksek,

* Yaratıcı ve dijital trendleri yakından takip eden,

* Web standartları konusunda bilgi sahibi,

* Takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı, sonuç odaklı, Erkek ya da Kadın takım arkadaşları arıyoruz.
Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon FRONT-END DEVELOPER
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
EMC BİLİŞİM


×

İş İlanına Başvur

ikon FRONT-END DEVELOPER iş ilanına başvurmak ve EMC BİLİŞİM firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Sabit Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

15/08/2022

YÖNETİCİ ASİSTANI

EMC BİLİŞİM

İstanbul/KADIKÖY


Bilgisayar - BT - Internet


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Web Developer Mesleği

Web Developer Ne İş Yapar?

Web Developer, web sitelerinin ve uygulamalarının tasarımı, geliştirilmesi ve sürdürülmesi gibi işlemleri yapan bir bilgi teknolojileri uzmanıdır. Bu işlemler genellikle bir takım programlama dilleri ve yazılım araçları kullanılarak gerçekleştirilir. Web Developer'ın işi, bir web sitesinin veya uygulamanın kullanılabilirliği, performansı, güvenliği ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yöneliktir. Ayrıca, müşterilerle çalışarak web sitesi veya uygulamanın ihtiyaçlarına göre özelleştirilmesi ve geliştirilmesi de Web Developer'ın sorumlulukları arasındadır.

Web Developer'ın işleri arasında, front-end (önyüz) geliştirme, back-end (arkayüz) geliştirme, web tasarımı, veritabanı yönetimi, web sunucusu yönetimi ve güvenlik konularında uzmanlık gerektirebilir.

Web Developer'lar genellikle teknolojiye meraklı, problem çözmeye istekli, yaratıcı ve takım çalışmasına yatkın kişilerdir.

Web Developer olmak için, bir bilgisayar bilimi veya ilgili alanlarda lisans derecesi veya sertifikalar almak yararlıdır. Bununla birlikte, birçok Web Developer kendi kendine öğrenme yoluyla bu alanda uzmanlaşır ve çeşitli online kaynaklar, kurslar ve sertifikalar aracılığıyla kendilerini geliştirir.

Web Developer'ların istihdam olanakları oldukça geniştir. Kendi işlerini kurabilirler veya web tasarım ajansları, yazılım şirketleri, teknoloji firmaları, büyük şirketler ve hükümet kurumları gibi çeşitli işverenlerde çalışabilirler. Ayrıca, birçok Web Developer freelance olarak çalışır ve müşterilerinin web sitesi ve uygulama ihtiyaçlarını karşılar.

Web Developer Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Web Developer olmak için aşağıdaki eğitimler alınabilir:

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bir alanda lisans veya yüksek lisans derecesi.
Web geliştirme, web tasarımı, arayüz tasarımı gibi konulara yönelik sertifika veya diploma programları.
Online kurslar veya öz-dersler aracılığıyla HTML, CSS, JavaScript, PHP, Python, Ruby ve diğer web teknolojileri üzerinde pratik deneyim kazanmak.
Staj yapmak veya açık kaynak projelerinde yer almak gibi deneyim kazanma fırsatları aramak.
Web geliştirme alanında kullanılan araçlar ve teknolojiler hakkında güncel bilgi sahibi olmak için sürekli öğrenmeye devam etmek.
Bu eğitimler, web geliştirme becerilerinin yanı sıra problem çözme, takım çalışması ve iletişim gibi becerilerin de geliştirilmesine yardımcı olabilir.

Öte yandan, herhangi bir lisans veya derece olmadan, kendinizi eğiterek veya online kaynakları kullanarak da web geliştirme becerilerini öğrenebilir ve Web Developer olarak çalışabilirsiniz. Ancak, bu durumda işe alım sürecinde biraz daha zorlanabilirsiniz.

Web Developer İş İmkanları?

Web developerler, internet üzerinde kullanılan web siteleri, web uygulamaları ve diğer web tabanlı yazılımları geliştirmek ve yönetmekle görevlidir. İşletmelerin, kamu kurumlarının, e-ticaret şirketlerinin, sağlık hizmetleri gibi pek çok sektörün web geliştirme alanında ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu nedenle web developerlerin iş imkanları oldukça geniştir. Kendi işlerini kurmak isteyenlerin yanı sıra, web tasarım ve yazılım firmaları, reklam ajansları, yazılım şirketleri, e-ticaret firmaları, finans kurumları, otomotiv sektörü, sağlık sektörü gibi farklı sektörlerde istihdam edilebilirler. Ayrıca kamu kurumları, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, medya kuruluşları gibi birçok farklı kurumda da web developer iş ilanlarına rastlamak mümkündür.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×