×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

TEMİZLİK PERSONELLERİ ARANIYOR

SP BİNA VE TESİS YÖNETİM

Diğer / Temizlik / Temizlik Elemanı
İlan Tarihi :
10-08-2022 11:43:23
Şehir / İlçe :
Sektör :
Diğer
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 28 - 45

TEMİZLİK PERSONELLERİ ARANIYOR iş ilanı - SP BİNA VE TESİS YÖNETİM

İş İlanı Detayı


SP BİNA VE TESİS YÖNETİM A.Ş. OLARAK HİZMET VERMİŞ OLDUĞUMUZ KURTKÖY YENİŞEHİR MAHALLESİNDEKİ SİTE PROJEMİZE VE KADIKÖY KALAMIŞ BÖLGESİNDE BULUNAN RESİDENCE PROJEMİZE " BAY VE BAYAN TEMİZLİK PERSONELLERİ ALINACAKTIR.

MAAŞ + YOL ÜCRETİ + YEMEK ÜCRETİ + AGİ + SSKİş İlanına Başvur

ikon TEMİZLİK PERSONELLERİ ARANIYOR iş ilanına başvurmak ve SP BİNA VE TESİS YÖNETİM firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
YAŞAR GÜNEY
Telefon :
2164111676
Faks :
**********
Cep :
5326524661

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

SP BİNA VE TESİS YÖNETİM logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Temizlik Görevlisi Mesleği

Temizlik Görevlisi Ne İş Yapar ?

Temizlik görevlisi çalıştığı iş yerinin; Yerlerini paspaslamak, gerekirse parlatmak, camları açarak havalandırmasını yapmak, süpürme işlemi yapmak, çalışma alanlarında bulunan çöpleri toplamak, cam silme İşlerini yapar.

Temizlik Görevlsi Hangi Eğitimleri Almalı ?

Temizlik Görevlisinin herhangibi bir eğitimi yoktur. Ama Hijyen ve temizlik belgelerini Halk eğitim gibi Milli Eğtim Bakanlığına bağlı olan eğitim kurumlarından (Halk Eğitim kurumu) almalıdır. Özel sektörde temizlik görevlisi olarak çalışabilmek için okur yazar olmak yeterlidir. Kamu sektöründe merkezi yerleştirmelerde ortaöğretim yeterli olcaktır.

Temizlik Görevlisi İş İmkanları ?

Kamu Kurumlarında ve Özel sektörde iş olanağı bulunmaktadır.


×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×