İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

İZMİR GÜVENLİK GÖREVLİSİ

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. A.Ş.

Savunma - Güvenlik / Güvenlik / Güvenlik Görevlisi
19-05-2024 13:11:33
Savunma - Güvenlik
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek veya Kadın / 20 - 40

İZMİR GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanı - TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. A.Ş.

İş İlanı Detayı

Tepe Savunma ve Güvenlik bünyesinde çalışmak üzere, İzmir'in birçok ilçesinde 8 saatlik ve 12 saatlik çalıştığımız fabrika projelerimiz mevcuttur. Yol, yemek bütün projelerde şirket tarafından karşılanmaktadır. Maaş bilgisi görüşme sonunda şirkette verilmektedir.

Aranan Nitelikler;
* 5188 sayılı yasa gereği ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI sahibi,
* Adli sicil ve arşiv kaydı olmayan,
* Askerliğini yapmış,
* 20 -- 40 yaş arası,
* Boy ve kilo orantısına sahip ERKEK personel arayışımız bulunmaktadır.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

İZMİR GÜVENLİK GÖREVLİSİ
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. A.Ş.


×

İş İlanına Başvur

İZMİR GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak ve TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. A.Ş. firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Benzer Güvenlik İş İlanları

Bulunamadı !

Benzer iş ilanı bulunamadı.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Güvenlik Görevlisi Mesleği

Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar ?

Bina içinde ve dışında gece ve gündüz güvenliğini sağlamak. Binalara giriş ve çıkışlarda XR cihazlarıyla arama yapmak. Bina içi güvenlik kameraları ile bina içi ve dışı görüntülerini izlemek bir sorunla karşılaşırsa yetkili birimleri arayarak bilgilendirmek. Bina içerisine girmek isteyen ziyaretçilerin kayıtlarını tutmak. Güvenlik görevlileri gerektiğinde kişi veya kişileri koruma görevlerini de üstlenir.

Güvenlik Görevlisi Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almalı ?

Güvenlik görevlisi olmak isteyen kişiler İçişleri Bakanlığı denetiminde olan Özel Güvenlik kurslarına giderek Silahlı veya silahsız yetki belgesi alabilirler. Amiri olmak için üniversitelerin 2 yıllık herhangi bir bölümden ön lisans programından mezun olmak gerekiyor.

Güvenlik Görevlisi İş İmkanları ?

Bankalarda, Sitelerde, Devlet Kurumlarında, Parklar ve bahçelerde, Alışveriş merkezlerinde, özel hastanelerde bankalarda, Özel Eğitim kurumlarında, Kısacası güvenliği sağlanması gereken yerler ve kişilerde, güvenlik görevlisi görev alır.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×