İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Edius Ve After Effect Bilen Kurgucu

GÖZ YAPIM REKLAM ORGANİZASYON TİCARET LTD.ŞTİ

Reklamcılık / Reklam / Kurgu Yönetmeni
İlan Tarihi :
18-02-2023 16:40:21
Şehir / İlçe :
Sektör :
Reklamcılık
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 18 - 40

Edius Ve After Effect Bilen Kurgucu iş ilanı - GÖZ YAPIM REKLAM ORGANİZASYON TİCARET LTD.ŞTİ

İş İlanı Detayı


ANKARADA ÇANKAYA'DA BULUNAN PRODÜKSİYON ŞİRKETİNE EDİUS VE AFTER EFECCT KONUSUNDA DENEYİMLİ KURGUCU ALINACAKTIR.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon Edius Ve After Effect Bilen Kurgucu
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
GÖZ YAPIM REKLAM ORGANİZASYON TİCARET LTD.ŞTİ


×

İş İlanına Başvur

ikon Edius Ve After Effect Bilen Kurgucu iş ilanına başvurmak ve GÖZ YAPIM REKLAM ORGANİZASYON TİCARET LTD.ŞTİ firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Sabit Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.

GÖZ YAPIM REKLAM ORGANİZASYON TİCARET LTD.ŞTİ logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Kurgu Yönetmeni Mesleği

Kurgu Yönetmeni Ne İş Yapar?

Kurgu yönetmeni, bir film, dizi veya video gibi bir yapıtın son halinin belirlenmesinde önemli bir rol oynayan kişidir. İşleri, çekimlerden sonra materyalleri birleştirmek, montajlamak, düzenlemek ve son olarak bir hikayeyi anlatmak için kullanılacak olan görüntü, ses ve efektlerin birleştirilmesi ile oluşur.

Kurgu yönetmeni, yönetmenin vizyonunu ve amaçlarını takip ederek, filmin veya yapımın belirli bir duygu, his ya da atmosfer yaratmasını sağlar. Bu nedenle, kurgu yönetmeni, senaryonun amacına ve yönetmenin vizyonuna uygun bir şekilde, doğru müzik, ses efektleri, diyaloglar ve çekimlerin kesimlerini yaparak, filmin tamamlanmasına yardımcı olur.

Ayrıca kurgu yönetmeni, diğer üyelerle koordinasyon halinde çalışarak, post-prodüksiyon iş akışını yönetir ve post-prodüksiyon sürecinde oluşabilecek sorunları çözmek için teknik uzmanlık sağlar.

Kurgu Yönetmeni Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Kurgu yönetmeni olmak için belirli bir eğitim gereksinimi yoktur. Ancak, birçok kurgu yönetmeni, film ve televizyon üretimi, görsel sanatlar, sinema, radyo ve televizyon, film yapımı, kurgu, post prodüksiyon, video prodüksiyonu veya diğer ilgili konularda lisans veya yüksek lisans dereceleri almıştır.

Bu eğitimlerin yanı sıra, bir kurgu yönetmeni olmak için pratik deneyim ve teknik beceriler geliştirmek de önemlidir. Birçok kurgu yönetmeni, staj veya asistanlık programlarına katılarak, bir yapımda çalışarak, ya da amatör olarak kendi projelerinde çalışarak, deneyim ve beceri kazanır.

Ayrıca, kurgu yönetmeni olmak isteyen kişilerin film, televizyon ve diğer görsel medya yapımlarını analiz etme, senaryo okuma, film tarihi, film teorisi ve estetiği gibi konularda bilgi sahibi olmaları da önemlidir. Bu konularda edinilen bilgi, kurgu yönetmeninin işinde verimli ve yaratıcı olmasına yardımcı olabilir.

Kurgu Yönetmeni İş İmkanları?

Kurgu yönetmenleri, film ve televizyon yapımlarında önemli bir role sahiptir ve iş imkanları genellikle bu sektörlerde yoğunlaşmaktadır. Bununla birlikte, diğer görsel medya sektörleri de kurgu yönetmeni iş imkanları sunabilir. Örneğin, reklam ajansları, video prodüksiyon şirketleri, animasyon stüdyoları, belgesel yapımcıları ve diğer medya kuruluşları, kurgu yönetmenleri ararlar.

Bununla birlikte, kurgu yönetmeni olmak zorlu bir sektördür ve rekabet oldukça yüksektir. Başlangıçta, yeni kurgu yönetmenleri genellikle asistan kurgu yönetmeni veya stajyer pozisyonlarında çalışarak işe başlarlar. Ancak, deneyim ve becerilerini geliştirdikçe, daha büyük ve daha prestijli projelerde yer alma şansları artar.

Kurgu yönetmenleri ayrıca serbest çalışabilirler. Bu durumda, reklam ajansları, prodüksiyon şirketleri, film yapımcıları ve diğer medya kuruluşları için bağımsız olarak çalışarak, kariyerlerini ilerletebilirler. Serbest çalışan kurgu yönetmenleri, daha fazla özgürlük ve kontrol sahibi olabilirler, ancak projeleri için kendileri pazarlama ve müşteri bulma gibi sorumluluklarını da üstlenmelidirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×