İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Dağıtım Sevkiyat Personeli

HAZAN GIDA LTD.ŞTİ

Dağıtım / Aktif Pazarlama / Dağıtım Elemanı (Gıda-İçecek)
12-09-2022 14:37:38
Dağıtım
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek / 22 - 50

Dağıtım Sevkiyat Personeli iş ilanı - HAZAN GIDA LTD.ŞTİ

İş İlanı Detayı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İŞ TANIMI 1989 yılından itibaren İSTANBUL ADANA ve MERSİN de faaliyet gösteren şirketimizin İSTANBUL ANADOLU YAKASI şubesinde
Müşteri memnuniyetini ve şirket hizmet kalitesini dikkate alarak direkt satış siparişlerinin müşterilere dağıtımını gerçekleştirmek ve depozitolu ürünleri teslim almak.
C - E Ehliyete sahip,
SRC belgesine sahip,
İş birliği ve uyum içerisinde çalışabilen,
İş takibi ve kontrol becerilerine sahip,
Dijital ehliyeti olan,
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Dağıtım Sevkiyat Personeli
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

HAZAN GIDA LTD.ŞTİ


×

İş İlanına Başvur

Dağıtım Sevkiyat Personeli iş ilanına başvurmak ve HAZAN GIDA LTD.ŞTİ firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Dağıtım Elemanı Mesleği

Dağıtım Elemanı Ne İş Yapar?

Dağıtım elemanları, farklı sektörlerdeki ürünlerin ya da hizmetlerin müşterilere ulaştırılmasında görev alan kişilerdir. Bu kişiler, dağıtım firmaları, kargo şirketleri, lojistik firmaları, marketler gibi birçok farklı alanda çalışabilirler.

Genellikle dağıtım elemanları, belirli bir bölge ya da rota üzerinde çalışarak, ürünlerin doğru ve zamanında müşterilere ulaşmasını sağlarlar. Bu süreçte, ürünlerin toplanması, paketlenmesi, araca yüklenmesi, müşterilere teslim edilmesi ve teslimat sonrası raporlamaların yapılması gibi görevleri de üstlenirler.

Dağıtım elemanları, genellikle fiziksel olarak yoğun bir iş yaparlar ve zaman zaman esnek çalışma saatlerine uyum sağlamaları gerekebilir. Ayrıca iyi bir iletişim becerisi, planlama ve koordinasyon yeteneği, takım çalışması ve sorumluluk duygusu da önemlidir.

Dağıtım Elemanı Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Dağıtım elemanı olarak genellikle herhangi bir özel eğitim veya diploma gerekmez. Ancak, lisans veya sertifika programları, özellikle lojistik veya dağıtım yönetimi konularında eğitim sağlayabilir ve bir adayın iş başvurusunda öne çıkmasına yardımcı olabilir.

Birçok dağıtım elemanı işe alımı, işverenin istediği belirli yeteneklere dayanır. Bu yetenekler arasında sürücü ehliyeti, fiziksel güç ve dayanıklılık, zaman yönetimi ve takım çalışması becerileri yer alabilir. Genellikle, yeni başlayanlar bir eğitim programından veya işe başlamadan önce birkaç hafta süren bir eğitimden geçerler.

Ayrıca, bazı işverenler dağıtım elemanlarını işe almadan önce bir arka plan kontrolü yapabilirler. Bu kontrol, adayın sürüş kaydını, önceki iş deneyimlerini ve başvurunun diğer yönlerini içerebilir.

Dağıtım Elemanı'nın İş İmkanları?

Dağıtım elemanları, birçok farklı sektörde iş bulabilirler. Bunlar arasında gıda ve içecek, kargo ve lojistik, e-ticaret, perakende ve dağıtım firmaları yer alabilir. İş imkanları, bölgeye, sektöre ve firmanın büyüklüğüne bağlı olarak farklılık gösterir.

Özellikle son dönemlerde e-ticaret sektöründeki gelişmelerle birlikte dağıtım elemanlarına olan ihtiyaç artmıştır. Ayrıca perakende sektörü de büyük oranda dağıtım elemanlarına ihtiyaç duymaktadır. Bunların yanı sıra kargo ve lojistik firmalarında, malzeme dağıtımı yapan firmalarda da iş imkanları bulunmaktadır.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×