İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Dijital Pazarlama Uzmanı

TutorABC

Halkla İlişkiler / Medya Planlama / Sosyal Medya Uzmanı
08-01-2023 01:24:34
Halkla İlişkiler
Freelance(Serbest Çalışma)
Erkek veya Kadın / 22 - 52

Dijital Pazarlama Uzmanı iş ilanı - TutorABC

İş İlanı Detayı

Sosyal medya reklamları ve sosyal medya yönetimi konusunda, Google adwords ve google analytics konularında uzman düzeyinde deneyim sahibi, Doğru reklam ve bütçe stratejileri kurabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Dijital Pazarlama Uzmanı
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

TutorABC


×

İş İlanına Başvur

Dijital Pazarlama Uzmanı iş ilanına başvurmak ve TutorABC firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.

TutorABC logosu yok

Whatsapp

Facebook

Twitter

Google

Benzer Medya Planlama İş İlanları

Bulunamadı !

Benzer iş ilanı bulunamadı.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Sosyal Medya Uzmanı Mesleği

Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar?

Sosyal Medya Uzmanı, bir işletmenin veya markanın sosyal medya varlığını yöneten ve geliştiren kişidir. Görevleri arasında sosyal medya hesaplarını yönetmek, sosyal medya stratejileri oluşturmak, içerik oluşturmak veya yönetmek, sosyal medya analizleri yapmak ve sosyal medya kampanyalarını yürütmek yer alabilir.

Sosyal Medya Uzmanı ayrıca, hedef kitlelerin davranışlarını, trendleri ve diğer ilgili faktörleri analiz ederek, sosyal medya hesaplarının etkisini artırmak için önerilerde bulunur.

Bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerilerine, yaratıcı düşünme yeteneğine, teknik yeteneklere ve sosyal medya trendlerine hakim olmaları gerekir.

Sosyal Medya Uzmanı genellikle pazarlama, reklamcılık, işletme veya ilgili alanlarda lisans veya yüksek lisans derecesine sahip olmalıdır. Ayrıca, sosyal medya yönetimi konusunda sertifikalara sahip olmak da tercih edilebilir.

Sosyal Medya Uzmanları, reklam ajansları, dijital pazarlama şirketleri, kurumsal şirketler, medya şirketleri veya kendi işini kurarak çalışabilirler.

Sosyal Medya Uzmanı Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Sosyal medya uzmanı olmak için öncelikle iletişim, reklamcılık, pazarlama, halkla ilişkiler, işletme gibi alanlarda lisans veya yüksek lisans derecesine sahip olmak faydalı olabilir. Ayrıca dijital pazarlama, sosyal medya stratejileri, sosyal medya analizi, içerik üretimi gibi konuları kapsayan sertifika programları da tercih edilebilir. Pratik beceriler içinse staj ve gönüllü çalışmalar yürütmek de faydalı olabilir.

Sosyal medya uzmanı olmak için edinilmesi gereken eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için ilgili üniversitelerin veya dijital pazarlama ajanslarının web sitelerini inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanı'nın İş İmkanları?

Sosyal medya uzmanı, markaların ve şirketlerin sosyal medya hesaplarını yönetmek, içerik stratejileri oluşturmak, sosyal medya reklamları oluşturmak ve kampanyaları yönetmek gibi işleri yapar. Ayrıca sosyal medya analizi yaparak, şirketlerin online varlıklarının performansını takip eder ve raporlar hazırlar.

Sosyal medya uzmanı olarak çalışmak için genellikle pazarlama, iletişim veya dijital medya alanlarında lisans veya yüksek lisans derecesine sahip olmak gerekmektedir. Ayrıca, sosyal medya yönetimi, reklamcılık, dijital pazarlama ve analitik gibi konularda deneyim sahibi olmak önemlidir.

Sosyal medya uzmanı iş imkanları, özellikle son yıllarda giderek artmaktadır. Reklam ajansları, pazarlama firmaları, e-ticaret siteleri, medya şirketleri, turizm sektörü ve diğer birçok sektörde iş imkanları bulunmaktadır. Ayrıca, bazı sosyal medya uzmanları serbest çalışarak veya kendi işlerini kurarak da çalışabilirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×