İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

ÜRETİM ELEMANI

ALMANA YİYECEK İÇECEK

Gıda / İmalat / Pastacı Yardımcısı
14-09-2022 15:57:34
Gıda
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek veya Kadın / 18 - 35

ÜRETİM ELEMANI iş ilanı - ALMANA YİYECEK İÇECEK

İş İlanı Detayı

Krispy Kreme Türkiye Operasyonu nun bütün şubelerinde satışa sunulan donatlarımızın üretildiği fabrikamızda görev alacak yetiştirilmek üzere "Üretim Elemanı" aramaktayız.

Anadolu yakasında ikamet eden, tercihen (Ataşehir,İçerenköy,Kayışdağı, Sancaktepe, Sultanbeyli,Ümraniye)
En az lise mezunu,
Askerlik görevini tamamlamış yada en az 3 yıl tecilli
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Takım çalışmasına uyum sağlayabilen,
Kişisel hijyenine dikkat eden,
Ms Office programlarına hakim, (word, excel)

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ÜRETİM ELEMANI
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

ALMANA YİYECEK İÇECEK


×

İş İlanına Başvur

ÜRETİM ELEMANI iş ilanına başvurmak ve ALMANA YİYECEK İÇECEK firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Pastacı Yardımcısı Mesleği

Pastacı Yardımcısı Ne İş Yapar?

Pastacı yardımcısı, bir pastane veya fırında pastalar, kekler, kurabiyeler, börekler ve diğer tatlı ürünlerin yapımında görev alan kişidir. Pastacı yardımcısı, pastacıya yardım ederek, hamur, kek karışımı ve diğer malzemelerin hazırlanmasına yardımcı olur. Ayrıca pişirme sırasında pastaların veya keklerin sıcaklığını, pişirme süresini ve pişirme tekniklerini takip eder. Pastacı yardımcısı ayrıca, pastanede veya fırında kullanılan ekipmanları, araçları ve makineleri temizler ve düzenli bakımını yapar. İşin gerektirdiği durumlarda, müşterilerin siparişlerini alır ve teslim eder.

Pastacı Yardımcısı Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Pastacı yardımcısı olmak için özel bir eğitim alma zorunluluğu yoktur, ancak pastacılıkla ilgili mesleki kurslar veya çıraklık programlarına katılmak yararlı olabilir. Bu tür eğitimler, pastacılık teknikleri, malzeme kullanımı, gıda güvenliği, hijyen ve diğer ilgili konuları kapsayabilir.

Pastacı yardımcısı olmak isteyenlerin pratik becerileri geliştirmeleri için staj veya öğrenci işleri gibi fırsatlar aramaları önerilir.

Pastacı yardımcısı olarak çalışanlar aynı zamanda çalıştıkları işletmeler tarafından gerekli eğitimleri almaya da devam etmektedirler.

Pastacı Yardımcısı'nın İş İmkanları?

Pastacı yardımcısı, pastacılık sektöründe çalışan bir kişidir. Pastacı yardımcısı işi, pasta, kek, çörek ve diğer tatlıların hazırlanmasında pastacıya yardımcı olmakla ilgilidir. Bu işte çalışmak isteyenler genellikle özel bir eğitim veya sertifika almak zorunda değillerdir, ancak bazı kurslar ve eğitimler mevcuttur.

Pastacı yardımcısı işi, pastaneler, fırınlar, oteller, restoranlar ve kafeler gibi gıda işletmelerinde bulunabilir. Ayrıca, kendi pastacılık işini kurmak için de gereksinimleri yerine getirerek pastacı yardımcısı olarak çalışmaya başlayabilirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×