İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Call For Professional Of Communications And Marketing

BıoCarbon egistry

Reklamcılık / Reklam / Reklam Metin Yazarı
01-09-2022 12:01:11
Reklamcılık
Freelance(Serbest Çalışma)
Erkek veya Kadın / 25 - 30

Call For Professional Of Communications And Marketing iş ilanı - BıoCarbon egistry

İş İlanı Detayı

The main objective is to support the design and implementation of BCR communication strategy. Preferable 1 year of experience on Climate Change, Voluntary Carbon Market. The person is expected to perform the following tasks: Lead the process of editing, designing, and dissemination of knowledge products Design of messages, images, data, and other necessary (audio/visual) elements and share via Social Media platforms like Facebook, Twitter, etc. Posting and monitoring social media platforms manage the day-to-day handling of all social media channels such as LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram and YouTube, adapting content to suit different channels. Support inception tasks for project registration in Turkey Job offer: based in Turkey Izmir /remotely Languages: English, and Turkish required. (Spanish is an advantage) Please send your CV: sdiaz@biocarbonregistry.com

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Call For Professional Of Communications And Marketing
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

BıoCarbon egistry


×

İş İlanına Başvur

Call For Professional Of Communications And Marketing iş ilanına başvurmak ve BıoCarbon egistry firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×