İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Ev Yardimcisi

Uğur Görener (Firma Değil)

Hizmet - İşletme Servisi / Temizlik / Bakıcı
26-01-2023 21:47:21
Hizmet - İşletme Servisi
Tam Zamanlı(Full Time)
Kadın / 45 - 45

Ev Yardimcisi iş ilanı - Uğur Görener (Firma Değil)

İş İlanı Detayı

Ev yardımcısı 40 yaş üstü olabilir yatılı kalacak temiz ve titiz Bayan.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Ev Yardimcisi
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

Uğur Görener (Firma Değil)


×

İş İlanına Başvur

Ev Yardimcisi iş ilanına başvurmak ve Uğur Görener (Firma Değil) firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Bakıcı Mesleği

Bakıcı Ne İş Yapar?

Bakıcılar, çocuklar, yaşlılar veya engelliler gibi bakıma ihtiyacı olan kişilere destek veren kişilerdir. Bakıcılar, genellikle evde veya bakım merkezlerinde çalışırlar ve ihtiyaç duyulan kişilere günlük bakım hizmetleri sunarlar.

Çocuk bakıcıları, çocukların günlük bakımlarını üstlenirler. Bunlar, çocukların yemeklerini hazırlama, temizlik yapma, eğlenceli aktiviteler planlama ve çocukların okuldan gelmesi durumunda onlara yardımcı olma gibi görevleri içerebilir.

Yaşlı veya engelli bakıcıları, ihtiyaç duyan kişilerin günlük bakımını sağlarlar. Bu hizmetler, kişisel hijyen bakımı, yemek hazırlama, ilaçları düzenli olarak alma ve hastaneye gitme veya doktor randevularına katılma gibi işleri içerebilir.

Bakıcılar, ihtiyaç duyulan kişilerin refahını sağlamak için duygusal ve fiziksel olarak destekleyici olmak zorundadır. Ayrıca, güvenliğin korunmasını da sağlamalıdırlar. Bakıcılar ayrıca, iletişim becerileri, sabır, esneklik ve pratik düşünme becerileri gibi kişisel özelliklere de sahip olmalıdır.

Bakıcı Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Bakıcı olmak için resmi bir eğitim şartı yoktur. Ancak, bazı işverenler çocuk bakımı veya yaşlı bakımı gibi konularda eğitim almış adayları tercih edebilirler.

Bakıcılar, mesleki eğitimlerini, kursları, sertifikaları ve lisansları tamamlayarak bilgi ve becerilerini artırabilirler. Örneğin, çeşitli bakım sertifikasyon programlarından yaralanılabilinir.

Ayrıca, çocuk bakımı veya yaşlı bakımı gibi konularda eğitim veren kurumlar ve programlar da mevcuttur. Bu eğitimler, çocuk psikolojisi, ilk yardım, çocuk gelişimi ve hijyen gibi konuları içerebilir.

Bakıcı olmak için en önemli faktörlerden biri, ihtiyaç duyulan kişilere karşı sorumlu ve duyarlı olmaktır. İyi iletişim becerilerine ve sabrın yanı sıra, güvenli bir ortam yaratma konusunda da önemli bir sorumluluk üstlenirler.

Bakıcı'nın İş İmkanları?

Bakıcıların iş imkanları oldukça geniştir. Özellikle çocuk bakımı ve yaşlı bakımı konusunda uzmanlaşan bakıcılar, hem özel hanelerde hem de bakım evlerinde çalışma imkanı bulabilirler.

Ayrıca, bakıcılar kreşler, anaokulları ve özel eğitim merkezleri gibi yerlerde de iş bulabilirler. Bazı bakıcılar ayrıca özel danışmanlık firmaları veya bakım hizmeti sağlayan şirketlerde çalışabilirler.

Bakıcılık mesleği, özellikle büyük şehirlerde, yoğun bir talep görmektedir. İş imkanları, talebe göre değişebilir, ancak genellikle talebin yüksek olduğu yerlerde iş bulmak daha kolay olabilir.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×