×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Kemalpaşa Ve Manisa Daki Fabrikalarımıza Vasıfsız Personel

EGEM ŞİRKETLER GRUBU

Ambalaj ve Kağıt / Endüstri / Eleman
İlan Tarihi :
25-09-2022 14:29:51
Şehir / İlçe :
Sektör :
Ambalaj ve Kağıt
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 20 - 45

Kemalpaşa Ve Manisa Daki Fabrikalarımıza Vasıfsız Personel iş ilanı - EGEM ŞİRKETLER GRUBU

İş İlanı Detayı


Kemalpaşa Ve Manisa Daki Fabrikalarımıza Vasıfsız Personel - Manisa Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Fabrikamızda Buzdolabı , Meyve Sebze Raf Üretimi Gerçekleşmektedir.
- 2 vardiya çalışması sistemi doğrultusunda 08:00-20:00 / 20:00-08:00 Vasıflı-Vasıfsız Bay-Bayan Personel İhtiyacı Bulunmaktadır
. - Asgari Ücret, ve Mesai ile Birlikte 8000-8500 tl Aralığında Ücret Verilmekte Olup Personellerin Tüm Sosyal ve Yan Hakları İhbar Kıdemi Yıllık izin vs. Mevcuttur.
- Servis Güzergahından dolayı Dedebaşı, Çiğli, Ulukent, Menemen Bölgesinde ikamet edenlere öncelik sağlanacaktır. İlgili Personel Alımı 20-45 yaş arası. Adli Sicil Kaydı OlmayanPersonel İçin Geçerlidir.

- Kemal Paşadaki Ambalaj Üretim Tesisinin 3 vardiya çalışması sistemi doğrultusunda 08:00-16:00 / 16:00-00:00 / 00:00-08:00 Vasıflı-Vasıfsız Personel İhtiyacı Bulunmaktadır.
- Asgari Ücret, SGK ve Prim. Personellerin Tüm Sosyal ve Yan Hakları İhbar Kıdemi Yıllık izin vs. Mevcuttur.
- Servis Güzergahından dolayı Buca Bayraklı Bornova Karşıyaka Çiğli ikamet edenlere öncelik sağlanacaktır. İlgili Personel Alımı 20-45 yaş arası. Adli Sicil Kaydı Olmayan Bay Personel İçin Geçerlidir.İş İlanına Başvur

ikon Kemalpaşa Ve Manisa Daki Fabrikalarımıza Vasıfsız Personel iş ilanına başvurmak ve EGEM ŞİRKETLER GRUBU firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
**********
Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

EGEM ŞİRKETLER GRUBU  logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.